Požiadali ste ma, aby som sa na vás znovu veštecky pozrel (A 984). Nastúpili ste cestu do ďalších fáz liečby cez pud rozmnožovací a teritoriálny. Vediete si dobre.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabé miesto je oblasť hrudnej chrbtice. Prikladať alobal. Orgániky v bunkách sú dvojnásobne veľké ako je bežné v neurónových bunkách.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Slabé miesto nie je. Orgániky v bunkách sú štandardné.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu je dostatočný. Slabé miesto nie je. Orgániky v bunkách sú v jednom prípade zväčšené. Biochemicky to zle pôsobí na zvýšenú hmotnosť. Na telo dávať s jadrovým mydlom kyselinu linolovú, ktorá je v prípravkoch na chudnutie.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabé miesto nie je. Krvinky sú v poriadku. Tvoria sa dlhovekejšie bunky ako je bežné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky ako je bežné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Na koncoch lymfatických uzlín je množstvo bielych krviniek. Tvoria sa dlhovekejšie bunky ako je bežné. Kyvadlo obkreslilo slezinu v poriadku. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky ako je bežné. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika biochemická: najslabšie miesto je pankreas. Prikladať alobal.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky ako je bežné. Slabé miesto je koža na ľavej nohe. Prikladať alobal.

Geriatrické modifikácie: sú v prospech organizmu zrealizované v blanách tela, chrupavkách, okostici, v semenníkoch. V brušnom tuku sú zrealizované všetky druhy modifikácií. Cítiť v nich detailnosť prepracovania. Dosiahli ste maximum. Sú zrealizované v hnedom tuku. V tuku produkujete asi milión užitočných látok, čo je vynikajúci stav.

Geriatrická liečba nadváha: športovať, užívať prípravky na báze kyseliny linolovej. Natierať telo jadrovým mydlom a kyselinou linolovou, zelený čaj. Dubové listy s jadrovým mydlom. Divé hrozno a jadrové mydlo spolu. Rajčiny a jadrové mydlo.

Geriatrická liečba stravou cez kožu: horká čokoláda 90%.

Geriatrická liečba psyché: pustili ste do seba pud sebazáchovy ako sa len dalo, ale ešte sú miesta, kde chodí slabšie. Dôsledne likvidujete návyk liečiť sa ľudskými spôsobmi. Tak isto pud sexuálny treba púšťať do tela silnejšie vyhrážkami voči sexuálnym aktivitám. Pud teritoriálny sa do tela napúšťa ešte slabo. Treba poriadne vyhrážky, že nebudete chodiť. Tak isto v nočnom režime máte rezervy.

Geriatrická diagnostika imunitná: kyvadlo obkreslilo detskú žľazu v poriadku. Neštandardné bunky v tele nie sú. Bunková imunita je štandardná. Kyvadlo obkreslilo všetky druhy mikroorganizmov v tele v poriadku. Pud teritoriálny vyžaduje šúchať po tele rôzne druhy ovocia, aj exotické. Dobre umyť a šúchať povrch tela. Nezabudnúť na planý vinič. Tak isto plané ovocie v prírode. Musí to rásť divoko v lese, nie pri ceste.

Geriatrická liečba citlivosť: nepriaznivo reagujete na biely cukor. Používajte hnedý. Zbytočne to poškodzuje nervové zakončenia v tele.

Geriatrická liečba energie: pudy postupne preberajú kontrolu aj nad tvorbou bioenergie. Štípte sa po tele a koncentrujte sa na miesta štípania.

 

Pridaj komentár