Chcela by som vás požiadať o vypracovanie nového profilu podvedomia. Snažila som sa dodržiavať vaše odporúčania pre liečbu psychiky.

Požiadali ste ma, aby som sa po čase na vás pozrel (predošlý profil A 941). Konečne možno konštatovať, že ste sa rozhodli žiť duchovným a nie bežným životom. Vaša psychika je iná ako u bežných ľudí a buď bude duchovno, alebo psychiatria.

Zdravotný stav
Bol zdiagnostikovaný ako uspokojivý. Nie je nič choré.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Teda odkedy sekáte poslušnosť a prostredníctvom mňa počúvate svoje podvedomie, tak sa upratujete. Viem, že sa vám tento stav zdá čudný. Nikdy ste nemali tak štandardnú psychiku ako teraz. Poznáte iba neštandardnú a myslíte si, že to je tá stabilná.

Povaha
Dlhšiu dobu ste usadená v mieche, ale dokážete chodiť do všetkých 7 neurónových oblastí. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá začína stále viac a viac poslúchať svoje podvedomie a nerobí si veci po svojom. Muselo vám to tak dlho trvať, aby ste začali žiť duchovne? Mohli ste si odpustiť to vaše blúdenie a túlanie.

Sexus
Sexus povahy sa pohybuje po všetkých 7. neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce ešte stále utiecť zo života duchovnej osoby a žiť normálny život bežných ľudí. Sexus centrum je umiestnené v hlave. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má ešte stále chuť žiť normálne, rodina, deti a podobne. Pokiaľ tak spravíte, viete, že skončíte na tabletkách u psychiatra. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: rozlúčka s bežným životom a venovať sa duchovnu. Povrchová vzrušivosť: na duchovno. Pohlavná vzrušivosť: plač a lúčenie s bežným životom. Citová vzrušivosť: vstúpiť do vnútorného sveta. To sú priaznivé tendencie k psychickému zdraviu.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života máte biele anjelské sféry. Nie ste rada. Priniesli šťastný osud a ešte väčšiu podriadenosť šťastnému osudu v oblasti duchovna. Plačete, chcete ich dať preč, ešte stále pokukávate jedným očkom po bežnom živote. Začnite opisovať články v Anjelskej škole. Každý deň jeden článok prepísať vlastnými slovami a poslať na kontrolu. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly podvedomia. Ťažko, ale predsa sa napĺňajú túžbou po duchovne. Len sa vyplačte za bežným životom. Jedného dňa pochopíte, ako je to v skutočnosti. Vo vnútri ste príliš vyspelá duchovná bytosť, aby ste žili tento čudný ľudský život o ničom.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Niekde ste sa už zmierili, že budete robiť duchovno, no niekde ste ako malé dieťa, ktoré túži žiť vo vonkajšom svete. Každý deň napíšte vnútorné pocity, ako sa zbližujete so svojím podvedomím na jednu celú stranu a pošlite mi to.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Je prekvapujúce, že odolávate pokušeniam po bežnom živote a už vám začína svitať, o čom je duchovno a duchovná cesta.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď sa vydáte na duchovnú cestu a dovŕšite svoju jedinečnú duchovnú vyspelosť spolu s podvedomím.

Pridaj komentár