Mojím problémom sú bolesti brucha – kŕčovité, hnačky, bolesti v oblasti žalúdka, nervozita, úzkosť, obavy neviem z čoho…. Skúšala som odblokovanie stresu, rodinné konštelácie, regresnú terapiu, chodím na akupunktúru, bola som u viacerých veštcov, denne prosím anjelov o pomoc – a zatiaľ nič. Chodila som niekoľko rokov k psychiatrom, ale nič mi nerobilo dobre.

Požiadali ste ma o veštecký pohľad do vášho podvedomia. V žiadnom prípade nie ste duševne chorá. No počas embryonálneho vývoja ste prešli klinickou smrťou. To zmenilo vašu psychiku. Bojíte sa sveta mŕtvych ľudských a zvieracích spomienok. Chcete žiť normálne ako ostatní ľudia a to je chyba. Keď ste prežili klinickú smrť, tak budete iná ostatní. Treba to prijať, spoznať svet mŕtvych a vracať sa do normálneho vedomia.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, podvedomé obaly sú v tele. Psychická stabilita.

Povaha
Ste usadená vo veľkom mozgu. Tu sú usadení psychicky ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. Zmenila sa vám psychika a máte možnosť vnímať svet mŕtvych spomienok.
Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je psychicky vo vnútri spomienok mŕtvych a nevie, čo to je. Sexus centrum je v hlave. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce žiť normálnym životom a nedarí sa jej to. To je nezmysel, pokiaľ ste prežili klinickú smrť, treba žiť inak. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: strach zo sveta mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: strach zo sveta mŕtvych. Pohlavná vzrušivosť: celkovo strach a únik. Chcete žiť normálne, ale to nejde. Citová vzrušivosť: útek na psychiatriu pred svetom mŕtvych.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry a to príliš silné odtlačky týchto sfér zo sveta mŕtvych. Prežili ste klinickú smrť počas embryonálneho vývoja. V 12. roku ste získali ďalšie obaly a to netradičné spomienky zo sveta mŕtvych a to poriadne silné. V podstate 60% vašej psychiky žije vo svete mŕtvych, čo dodnes netušíte. Nie ste duševne chorá, iba iná.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Máte strach pred svetom mŕtvych. Ten vás trvale sťahuje a blokuje reálne vnímanie tohto sveta. Treba zmeniť prístup a prestať sa báť sveta mŕtvych. Treba ho spoznať, ovládnuť a vracať sa do normálnej psychiky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch bojujete so svetom mŕtvych. Stojí vás to mnoho síl. Počas dňa ste vyčerpaná a neistá.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď spoznáte svet mŕtvych, ako funguje. Naučte sa tam chodiť a vracať sa do normálnej psychiky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.