Ležať desať minút. Sedieť desať minút. Robiť to skoro ráno. Robiť to neskoro večer. Pracovať s tarotovými kartami. Umelecké vystrihovanie obrázkov. Otočená obrazovka hore nohami. Pozeranie sa na škvrny na stene. Pozeranie na oblaky. Nočné fantázie. Prebujnená fantázia umelca.

Pred vešteckým výkonom je dobré si ľahnúť a mierne si zdriemnuť, takto sa prirodzene utíšite. Až neskoršie sa naučíte zdriemnuť si v kresle a potom si to precvičíte na stoličke s perom v ruke. Túto procedúru robíte neustále počas celého vešteckého výcviku hlavne vtedy, keď sa vám veštecký výkon nedarí dobre realizovať. Neskoršie sa naučíte skľudniť a utíšiť aj počas chôdze, ale to sú vrcholové výkony.

Jedna z techník je venovať sa všetkému okolo tarotových kariet. Tarotové karty vás prirodzene uvádzajú do vešteckého stavu. Na stránke máte k dispozícii galériu tarotových kariet, ale môžete si aj kúpiť tarotové karty. Prípadne si môžete nakresliť vlastné tarotové karty. Tarotové karty na začiatok použijete na veštecké naladenie. Majú túto prirodzenú schopnosť uviesť vás do vhodného vešteckého výkonu. Ukladáte si ich pred seba a snažíte si ich zapamätať. Potom ich môžete otočiť hore nohami a usilujete sa ich obkresliť na podložku vedľa vás. Netreba to robiť nijako dokonale. Dôležité je, že niečo aspoň nakreslíte. Keď sa vám cvičenie nedarí, tak si choďte na chvíľu zdriemnuť, asi tak 10 minút a pokračujete znovu v cvičení. Toto spravte vždy, keď sa vám prestane dariť.

Neskoršie si pred seba dáte rôzne časopisy s ukážkami z filmov alebo rozprávok. Pracujete podobe ako s tarotovými kartami. Treba sa naučiť robiť v hlave vhodné predstavy z rôznych spomienok. To, čo vidíte, si hneď predstavujete alebo si na niečo podobné spomeniete, keď ste to videli až na úroveň, že ste doslova v kine. Keď sa cvičenie nedarí, tak znovu zaľahnúť. Naučte sa predstaviť si osobu, ktorú budete veštecky ošetrovať v rôznych situáciách, ktoré sa odohrávajú vo filmoch. Najprv si predstavujte osoby, ktoré dobre poznáte. Musíte ich dokázať dosadiť do prostredia rôznych filmov. Vytvoriť si v mysli iba siluety postavy niekoho podľa mena, priezviska, veku a miesta bydliska.

Vo fantáziách majte predstavy anjelov. Treba ich neustále dostávať do vešteckého výkonu ako pomôcku. Ide o predstavy ľudských postáv s krídlami. Fantázia sa musí doladiť a to tak, aby ste v spomienkach a voľných fantáziách mali predstavy kreslených anjelov. Môžu sa objavovať aj predstavy sklovitých anjelov, tak isto bielych, zlatistých, diamantových a pulzačných. To je všetko v poriadku. Ale nemali by sa vám pri vešteckom výkone objavovať čierni a sivastí anjeli. Teda vám beží v hlave film, do ktorého dosadíte postavy, ktoré veštecky budete ošetrovať a do toho všetkého vložíte farebné predstavy anjelov. Treba sa teda naučiť rozhýbať fantáziu. Keď vám to nejde, tak si zoberte nožnice a do ľubovoľných obrázkov vystrihujte a vlepujte iné obrázky. Želajte si, aby sa vám o tom v noci snívalo. Môžete robiť aj tak, že do rôznych obrázkov vkladáte postavičky ľudí a anjelov.

Potom sa usilujete všetko si predstavovať vo vnútri hlavy. Keď vám to nejde, tak si zoberte umelecké knihy a neustále si ich prehliadajte a vizualizujte, až kým si môžete tieto umelecké obrázky predstaviť voľne v hlave. Tento proces je dôležitý pre budúce veštecké výkony. Môžete pozorovať ľudí a voľne si ich predstavovať, čo robia.

Postupne precvičujete oči, aby vnímali obrazy, ktoré ste vytvorili vo svojej fantázii. Tak isto ušné bubienky zorientujete na to, čo ste vyfantazírovali. Predstavy vo vašej fantázii môžu vydávať aj zvuk. Potom sa na to, čo vnímate vo fantázii, sústredíte pomocou nosa, jazyka a končekov prstov. Máte pocit, že predstavu vo fantázii hmatáte, čucháte a chutnáte. Máte živé pocity, ako keby ste to robili vo vonkajšom svete. Teda predstavy a fantázie veštecky ošetrených ľudí s hlasom, vôňou a zvukom.

Potom sa skoncentrujete na vnútorný hlas v prednej časti mozgu a tadiaľ vytvoríte efekt, ako keby dotyčná osoba niečo hovorila bežne v reálnom živote. Všetko musí ísť ako po masle. Neustále cvičíte, až kým sa vám netvorí voľná fantázia o danej osobe. Akoby ste boli divadelný režisér, ktorý si musí predstaviť dej divadelnej hry.

Potom si vo vnútri mysle treba predstavovať orgány ľudského tela. Zoberiete si anatomický atlas ľudských orgánov a jeden kus po druhom si vo vnútri svojej mysle voľne predstavujete. Keď ste už pokročili, tak si dokážete predstavy orgánov tela točiť dookola vo fantázii. Vaše predstavy ľudí vo vešteckom výkone sa usilujú pracovať a manipulovať s orgánmi tela, ako keby niečo nakladali na loď. Zoberiete si predstavu filmu o ľuďoch na stavbe a vyberiete im všetky orgány.

Môžete si do obrázkov ľudí vlepovať orgány podľa vlastného uváženia. Potom si predstavujete, ako sa to voľne deje vo vašej mysli. Budete to potrebovať na diagnostikovanie zdravia.

Potom si zoberiete kusy papiera a napíšete si tam určité vlastnosti, ktoré má mať dotyčná osoba. Statočná, pracovitá, úspešná, hnevlivá, deštruktívna a podobne. Každú vlastnosť zapíšete na tarotovú kartu, ktorú si vytvoríte pre tento druh vešteckého výkonu. Na každý papierik si dáte jednu vlastnosť a znovu sa to všetko snažíte dostať do svojej fantázie. Do fantázie vkladáte postavičky, ktoré majú na sebe napísané rôzne vlastnosti, ktoré môžu pripadnúť niektorej osobe. Dokonca vo fantázii vytvoríte aj stupnicu vlastností, ktoré má dotyčná osoba. Teda je statočná, ale v akých udalostiach, v akom rozsahu a sile. Potom je tam postavička, ktorá je zbabelá a dáva vám možnosť rozlíšiť stupeň zbabelosti. Takto vo svojej fantázii rozbehnete hru na vlastnosti, ktoré môžu mať dotyčné osoby.

Cvičíte dovtedy, pokiaľ nemáte úplne uvoľnenú fantáziu pre takéto veštectvo pomocou svojej vlastnej fantázie. Takto upravenou fantáziou treba voľne pracovať.

No nie každému sa musí takýto druh veštectva podariť priamo v hlave. Niekedy je veštecký proces vo vnútri hlavy problematický. Môže to viaznuť a ísť do nejasných obrazov alebo obrazmi a dejom sa zle pohybuje. Netreba nič siliť a treba sa snažiť celú hlavu skľudniť a utíšiť. Pracujete na sugerácii, že hlava je chorá a tomuto cvičeniu uveríte a nespochybňujete ho. Spomínate si, keď ste boli utíšení. Keď ani toto nepomáha, treba sa pokúsiť o ďalšie cvičenia a to je vytlačenie obrazov z hlavy cez čelo a oči pred seba na podložku, kde máte uložené obrázky, s ktorými sme pracovali vyššie. Tentokrát si obrázky otočíte hore nohami, zoberiete si ceruzku a usilujete sa nakresliť aspoň obrysy postavičiek pred sebou. Pred sebou môžete mať aj tarotové karty, ktoré prirodzene navádzajú do vešteckého výkonu. Zmyslom tohto vešteckého cvičenia je pochopiť, že v skutočnosti vidíte a s obrazom pracujete v zadnej časti hlavy, kde máte zadný zrakový mozog. Keď postavičky alebo tarotové karty dáte hore nohami, tak dokážete lepšie vidieť, čo sa deje v zadnom zrakovom mozgu, ale to vidíte na podložke pred sebou. Táto technika umožňuje naučiť sa vidieť to, čo sa deje v zadnom zrakovom mozgu s tým, že to vytlačíte pred seba. Takto nejako sa učia na Silva školeniach kresliť. Vy to využijete na to, aby ste odohrávajúci sa dej okolo daných ľudí vnímali pred sebou. Celkovo veštecký výkon v aure pred sebou je jednoduchší a presnejší ako vo vnútri hlavy.

Treba neustále cvičiť skľudnenie a utíšenie organizmu. Sugerácia chorobnosti a uverenie, že máte všetko a všade choré. Netreba sa báť, ide iba o techniku skľudnenia a utíšenia. Po ukončení vešteckého výkonu sa stav takto vyvolaný iba na úrovni psychickej vráti do normálu. Odporúčam cvičiť veštecké výkony v noci alebo skoro ráno, keď ste ešte stíšení a skľudnení. Pokiaľ to chcete cvičiť počas dňa, tak si môžete na začiatok dať niečo na skľudnenie alebo si na 10 minút ľahnete a oddáte sa ničnerobeniu. Po chvíli vstanete a idete cvičiť základy veštectva. Keď sa vám nedarí, znovu si ľahnete a oddychujete v polospánku a znovu idete cvičiť. Takto to opakujete mnohokrát, až sa dokážete vhodne naladiť.

Iná technika základov výcviku vešteckých schopností je pozerať film a napríklad si ho v počítači otočiť hore nohami, prípadne otočiť počítač hore nohami. Neskoršie to môžete hore nohami otočiť vo vlastnej mysli. Snažíte vytlačiť dej filmu pred seba na stenu a tam ho vidieť. Keď sa nedarí, tak znovu pauza, 10 minút ležať a potom pokračovať.

Pridaj komentár