Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som rekordmanku, ktorá sa jedného dňa dostane do knihy rekordov ako najrýchlejší jedák slivkových knedlíkov.

Zdravotný stav
Diagnostikoval som osobitne A 909. Chorobný žalúdok, ale z dôvodu psychického.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela porušený a stiahnutý do oblasti žalúdka a tak isto obaly podvedomia. Teda vaša koncentrácia je uložená okolo žalúdka a trvalo ho núti pracovať. Možno to nazvať aj poškodenie psychiky, ktorou sa sústreďujete iba na žalúdok. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by zjedla, čo vidí. Takéto nastavenie psychiky treba zlikvidovať. Vidíte iba jedlo a iné veci nie. Keď sa pozeráte, tak výhradne na veci okolo a nikdy nie jedlo.

Povaha
Psychicky ste usadená v žalúdku. Teda keď niečo robíte, tak to ide zo žalúdka. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce vnímať svet cez žalúdok a to treba ukončiť. Treba sa naučiť koncentrovať zo stredu hlavy a potom von. Nekoncentrovať sa do žalúdka.

Sexus
Sexus povahy je usadený tiež v žalúdku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by erotické časopisy najradšej zjedla. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: najesť sa do prasknutia. Povrchová vzrušivosť: plná špajza. Pohlavná vzrušivosť: na chleba, rožky a pečivo. Zjedli by ste najradšej pekáreň aj s pekárom. Citová vzrušivosť: lamentovať, čo všetko ste v ten deň ešte nezjedli.

Stav obalov podvedomia
V 4.roku ste dostali sivasté anjelské sféry a plne ste im podriadená. V zásade robíte, čo si vy myslíte, že je správne, aj keď vám to škodí. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje predstavu dieťaťa, ktoré je dobre najedené. Obal mozoček obsahuje záznam o veľkej kuchárke, ktorá musí byť tlstejšia a tlstejšia. Rodostrom obal obsahuje informácie o rekordoch v jedení slivkových knedlí, chcete ich tromfnúť. Dieťa obal obsahuje informáciu o najtučnejších ľuďoch sveta a ako ste dosiahli zápis do Guinessovej knihy rekordov. Eros obal obsahuje zápis, ako uvaríte všetky anorektické modelky. 7 obalov spolu obsahuje všetky recepty sveta.

Dyslektická psychika
Splniť každú požiadavku svojho žalúdka.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Schopnosť koncentrovať sa iba na jedlo a nič iné. V detstve vás strašili, že zomriete od hladu a vytvorili ste si ako naivné dieťa strach, že keď to nezjete vy, zje vám to niekto iný.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch pojedáte všetko, doslova opreteky.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď vyriešite sny a upravíte psychické pochody.

 

Pridaj komentár