Som nespokojná so svojím životom, lebo som si nepredstavovala, že mi stroskotá rodina ako celok. Hľadala som si partnera, ale je to veľmi ťažké. Som veľmi citlivá a moje heslo je, že neublížim, tak mi nebude ublížené. Ale v poslednej dobe to vôbec nefunguje. Chcem svoj život zmeniť, chcem byť šťastná, hlavne pre svoju dcérku, ale neviem v sebe nájsť silu, aby som zabudla, že mi bolo ublížené. Vlastne, že som si ublížila. Ale ja cítim, že potrebujem byť milovaná a potrebujem milovať!

Vešteckými technikami som nahliadol do vášho podvedomia. Máte značne neštandardnú psychiku, podobnú kozmonautom, ktorí strávili nejaký čas v kozme. Ich psychika v kozme pozmení, u vás sa to udialo počas tehotenstva matky. Vaše kozmické vedomie je vedomím planéty Urán.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy. Všetko v norme. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal sa dlhodobo nachádza mimo fyzické telo. Je potrebné zvážiť terapie u psychológa alebo psychiatra.

Povaha
Máte netradičnú psychiku. Celý nervový systém a všetky oblasti neurónov v mozgu, mieche, brušnom mozgu, gangliách sú navzájom pospájané. To nebýva u bežnej psychiky. Vždy je aktivovaná iba jedna oblasť. Vašu psychiku by sme mohli prirovnať k psychike kozmonauta, ktorý sa dostal do vplyvu fyzickej planéty Urán. Vo vašej mysli neustále bežia predstavy, ako keby ste boli vo vzduchoprázdne a narážali do steny miestnosti. Ľudia s kozmickým vedomím, ktoré sa u vás vytvorilo určitým poškodením, nemajú chuť žiť na Zemi. Šťastie nájdete, keď sa budete zaoberať všetkým okolo fyzického kozmu. Mentálne sa vrátite do kozmického priestoru, kde jedine môžete byť šťastná.

Pred narodením
Ako plod ste boli príliš aktívna a narážali ste na steny placenty. Citlivosť na otrasy z vonkajšieho sveta. Cestovanie matky vlakom.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Všade samé obrazy kozmických planét.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Tu je uložený váš hlavný problém a to neochota žiť veci okolo kozmu a trvanie na tom, že chcete žiť ako bežný človek. To spôsobuje pocit smútku.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Znovu astronomické schémy, ktoré zaháňate a posielate preč.

Astrológia miechy
Skúmam oblasť neurónov miechy. Váš šťastný osud je spojený s anjelmi a planétami, čo vy vedome odmietate a idete proti podvedomiu.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam oblasť neurónov brušného mozgu v oblasti čriev. Planéty a zvieratá, ktoré z oblasti kozmickej neustále utekajú na Zem.

Astrológia ganglií
Skúmam drobné neurónové oblasti okolo orgánov. Odmietate postavy z planét a ich spojenie s fyzickým kozmom na oblohe.

Hviezdy, osud
Iba vtedy šťastný osud a pocit šťastia, pokiaľ sa budete zaoberať problematikou kozmu a všetkým, čo s touto oblasťou súvisí. To je váš osud a vaše podvedomie.

Pridaj komentár