Neviem byť šťastná. Na prvý pohľad u mňa všetko funguje, nemám problémy, a aj tak sa necítim dobre. Mám depresie, som náladová, neviem sa z ničoho tešiť, mám obdobia, keď by som chcela, len aby mi všetci dali pokoj a nič som nemusela. Niekedy ma strašne obťažujú sociálne kontakty. Potom to na chvíľu všetko zmizne, a zase mi je fajn a som spokojná. Všetko mi vychádza, chcela by som sa z toho tešiť a užiť si život, len nejako mi to nejde. Neviem ako to mám zmeniť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Príjemne ste ma rozosmiali a pripomenuli mi, ako som sa, podobne ako vy, snažil bojovať s podvedomím. Uvedomte si, že nemáte žiadnu šancu. Ovládnuť podvedomie môžete tak, že robíte to, čo chce a ešte viac, potom máte šancu žiť aj niečo iné. Pokiaľ mienite s podvedomím bojovať, tak bohužiaľ žiadne pocity šťastia a uvoľnenia nedosiahnete. Niekedy je prehnané ego na škodu veci. Ja a len ja. Skúste zmeniť prístup a potom napĺňajte svoje ambície.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je ukotvený silne na fyzické telo. Psychický stav v poriadku.

Povaha
Ste hysterická povaha energeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok cintorínov, mŕtvych osôb a sveta mŕtvych informačných polí ľudí a zvierat.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine. Nervový sexuálny vzruch prúdi do energetického obalu okolo tela, čo je netradičné sexuálne ladenie. Charakterizuje to obrázok jogy, jogínskych znakov v aurickom obale. Určité predurčenie venovať sa joge, tantre na mentálnej úrovni.

Pred narodením
Rýchle rozvinutie detskej erotickej sexuality počas tehotenstva matky. Sexuálna predčasná vyspelosť.

Sexuálne centrum
Je netradične vysunuté do aurického obalu. Zvyčajne je v ústnej dutine, v hlave alebo v podbruší. Teda neštandardné sexuálne prvky vo vašej psychike. Charakterizuje to obrázok tantrickej erotiky v aurickom obale. Obrázky z Bhagavatgity.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Všade jemne erotické obrazy a na konci bohyňa Kali s mnohými rukami. Pokiaľ žijete túto schému, tak šťastný osud. Pokiaľ nie, problémy.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Neochota a odmietanie tantrickej sexuality a sexuálnej ezoteriky. Chcete žiť štandardne, a to nepôjde. Podvedomie chce svoje.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Znovu tvrdo likvidujete tantrické schémy a chcete nájsť kľud duše, aby ste sa venovali dieťaťu a rodine. To je pekné, ale naivné, že môžete žiť, čo vy chcete a nerešpektovať podvedomie.

Astrológia miechy
Skúmam oblasť neurónov v chrbtici. Anjeli šťastného osudu sú tvrdo trestaní vašim podvedomím, pokiaľ nebudete žiť v súlade s podvedomím. Teda venovať sa tantre, hinduizmu a joge.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam oblasť neurónov v črevách. Podvedomé mechanizmy brzdia značnú časť energie.

Astrológia ganglií
Skúmam neurónové zhluky okolo orgánov. Nie je vám dovolené vaším podvedomím využívať potenciál tejto oblasti.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé snové pochody. Tvrdo a neúprosne v snoch odolávate podvedomiu. Výsledkom je psychický nekľud a napätie. Nemôže prísť k uvoľneniu napätia.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Vo vašom rode boli osoby indického pôvodu, alebo osoby, ktoré žili v Indii a prijali tunajší spôsob života.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou. Celková vzrušivosť: do tejto tvrdo zasahujete. Povrchová vzrušivosť: znovu dôsledný odboj voči podvedomiu. Pohlavná vzrušivosť: čiastočné rešpektovanie podvedomia v oblasti fyzickej sexuality. Citová vzrušivosť: na seba, svoje ego a čo chcete vy. Celkovo nemožno vytvoriť harmonický vzťah s partnerom. Vedomá manipulácia s vlastným sexuálnym podvedomím. Problémy s odstresovaním.

Netradičné vedomie
Bežíte nie na normálnych energiách, ale na sexuálnych. Zároveň máte netradičné sexuálne podvedomie, ktoré však nechcete rešpektovať.

Pridaj komentár