Mám partnera, ktorý mi nevyhovuje, ale neviem sa od neho odpútať. Mám pocit, že to aj tak nemá zmysel, lebo ma vždy priťahujú rovnaké typy. Môj problém spočíva možno v tom, že sa neviem rozhodnúť, či to skončiť alebo nie, neviem v sebe nájsť dostatočnú silu.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Váš osud v detstve zmenil stav bezvedomia a klinickej smrti. Vrátili ste sa späť, ale psychika sa vám zmenila, ako to už v takýchto prípadoch býva.

Zdravotný stav
Je v poriadku. Trvale poškodené miesta sú v kĺbových spojoch. Mali by ste ich preliečiť a celkovo sa o ne zaujímať intenzívnejšie.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná, ste upriamená na svoje fyzické telo.

Povaha
Vaše podvedomie je trvalo usadené v šedej kôre veľkého mozgu. Nie je to bežné. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa zaoberá duchovnými vecami a vonkajší svet pre ňu nemá až taký význam. Pravdepodobne ste prešli klinickou smrťou. Vnímam obrazy z detstva a stavy chorobnosti.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave. Naznačuje to na určité ambície a ciele. Teda niečo znamenať a dosiahnuť, menej rodina a deti. Charakterizuje to obrázok túžby dosiahnuť niečo v duchovnej rovine.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Nachádzam tu túžbu venovať sa duchovnému, ale sú tu silné vplyvy okolia, aby ste žili bežným konzumným životom.

Astrológia stredného mozgu
Nachádzam tu čiernotu a negatívny vplyv vnútornej planéty Pluto a planéty Venuša. Charakterizuje to obrázok tlakov zvnútra, aby ste sa nevenovali duchovným veciam. Neochota vnútra pustiť vás do duchovna. To je silný vplyv vášho okolia na vás.

Astrológia miechy
Nachádzam tu na astrálnej rovine postavu anjela s ľudským telom a krídlami. Charakterizuje to silný tlak z vonkajšieho sveta, aby ste nedosiahli na šťastie. To je spojené s vnútornou duchovnosťou. Vonkajší svet ako prázdnota.

Astrológia mozočku
Nejasné a rozsypané schémy. Bežne tu ľudia majú určité obrazy, ale vy tu máte lom svetla a na konci zážitok z klinickej smrti. Predtým tu boli schémy osudu. Všade mali byť zvieratá a osoba, ktorá sa o ne stará. Dnes je tu zážitok z klinickej smrti.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stene čriev. Vnímam tu obrazy krásnej prírody a zvierat. Táto oblasť vám dodáva životnú silu.

Astrológia ganglií
Skúmam neuróny okolo orgánov tela. Charakterizuje to obraz určitých rozporov zážitku klinickej smrti a vedomia hmyzu. Určité bloky na hľadanie vhodných riešení v živote.

Astrológia ja
Záujem o duchovno tu je, ale vždy sa dáte strhnúť bežným životom a na duchovné nezostáva moc času.

Astrológia snová
Skúmam snové podvedomie. Celkovo je všetko v poriadku, trochu veľa duchovna na úkor riešenia praktických záležitostí. Vaše vnútro medituje cez sny.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Vplýva na vás z tejto línie osoba, ktorá mala zdravotné problémy a nemohla sa venovať duchovnému. Silná túžba pôsobí na vás.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: na duchovno.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú drobné kvietky. Morálka a etika sú na dobrej úrovni. Trochu chýba jej kontrola. Snaha okolia to zneužívať.

Zvláštnosti
Tým, že ste prešli procesom klinickej smrti, máte schopnosť komunikovať s informačnými poliami mŕtvych z kostí a pozostatkov. Komunikujete s osobou, ktorá sa nechcela zmieriť so smrťou a venovala sa medicíne.

Pridaj komentár