Som tesne pred rozvodom. Mám v súčasnosti priateľku, s ktorou by som rád začal znovu spoločný život. Má krásny vzťah k mojej dcére. Zaujíma ma perspektíva tohto života.

Veštecky som sa pozrel na vašu novú známosť. Nemožno však bohužiaľ hovoriť o hlbokých vzťahoch. Vzťah má vo vnútri skryté mechanizmy na nedorozumenia. Nemám pocit, že by vaše vzťahy mohli prerásť do niečoho hlbšieho.

Zdravotný stav on
Celkovo dobrý zdravotný stav. Virguľa neobkreslila pľúca, mali by ste sa zaujímať o ich zdravotný stav.

Zdravotný stav ona
Virguľa neobkreslila oblasť štítnej žľazy, nadobličiek a vaječníkov. Partnerka má slabú imunitu voči neštandardným bunkám. Mala by sa zaujímať lepšie o svoj zdravotný stav.

Psychický stav on
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilná.

Psychický stav ona
Aurický obal je dostatočne stabilizovaný okolo fyzického tela. Dotyčná je príliš zaujatá vecami vonkajšieho sveta, až určitá posadnutosť. Možné rozpory ohľadom financií a hmotných vecí.

Povaha on
Podvedomím ste usadený v brušnom mozgu, teda v neurónoch čriev. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada život taký, aký je a berie ho tak, ako príde. Slabšie vnímanie toho, čo bude v budúcnosti. Život v prítomnosti. To je bežné pre ľudí usadených podvedomím v brušnom mozgu.

Povaha ona
Je usadená v strednom mozgu, čo je klasické pre dnešných ľudí. Je to oblasť emócií a vášní klasicky ľudských. Zo stredného mozgu ide spojka do oblasti temenného mozgu. Hovoríme o epileptickej povahe. Takú majú zvyčajne vojačky, policajtky, učiteľky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá vás prijala do svojho sveta, ale bude vyžadovať, aby ste prijali jej spôsob života. To na vás bude pôsobiť ako väzenie s dozorcom. Prílišné výchovné metódy. Riziková oblasť vášho vzťahu.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na jedlo, pohodlie a prácu. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Zvieracie pudy. Pohlavná vzrušivosť: striedavo oblačno. Citová vzrušivosť: práca, ľudia a peniaze.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na pravítko a výchovu iných. Určité drezúrovanie. Pohlavná vzrušivosť: určité výchovné praktiky aj v tomto smere. Povrchová vzrušivosť: „cepovať“ iných. Citová vzrušivosť: skrotené zvieratá v ZOO. Žiadna sloboda. Zvláštne sexuálne podvedomie, ale typické pre túto povahu.
Aj tu je určité riziko. Vy ste vo vnútri ako divé slobodné zviera a ona chce každé zviera skrotiť a potom ju to už nebaví.

Láska
Medzi vami nie je cit lásky, ten je mimo. Teda nemá vás čo držať pokope, keď prídu krízy. Vzťah je momentálne harmonický.

Pridaj komentár