Zoznámila som sa na pracovnom školení s jedným mladým chalanom. V podstate sme si padli do oka, no stretávame sa len raz do týždňa, pretože je zo susedného mesta, kde aj študuje na VS a končí o pár dní rovnaký študijný odbor ako ja. Je tu však problém, moji rodičia majú voči nemu predsudky, pretože je rómskej národnosti. Aj keď ho ešte nemali možnosť spoznať. Máme sa veľmi radi, rozumieme si no chcela by som vedieť, či sa k sebe fakt hodíme do budúcna a či sa mi oplatí za neho bojovať‘.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš partnerský vzťah. Verte, rád by som napísal niečo krásne a optimistické. No verím, že oceníte otvorenosť a úprimnosť, aj keď to mnohokrát bolí a zvlášť, keď ide o partnerské vzťahy. Vzťah zo strany partnera skrýva určité deštrukcie. Odporúčam vám, aby ste svoje šťastie hľadali niekde inde. Tak isto by bolo vhodné zamyslieť sa nad svojím vnútrom.

Zdravotný stav ona
V prištítnych telieskach poškodené miesta. Preventívna liečba vhodná. Prípravky na báze jódu a morských rias. Zatiaľ ide iba o disharmóniu, ale miestu treba venovať pozornosť.

Zdravotný stav on
Dotyčný zosáva energiu z okolia a to v celom tele. Určité varovné signály. Kyvadlo nechce obkresľovať pečeň, žilové riečište. Doporučujem kontroly pečene u lekára. Vhodná je pečeňová diéta. Dotyčnému lieta imunita na zhubné bunky. Momentálne nad hladinou únosnosti. Vhodnosť užívania látok zvyšujúcich imunitu voči zhubným bunkám. Je to osoba onko riziková. No zatiaľ je všetko v poriadku.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilná.

Psychický stav on
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilná.

Povaha ona
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v nervstve temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dokáže mať rada a poriadne sa zamilovať. No potom čiernota a nejasnosti.

Povaha on
Je tiež epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Vyššia úroveň, je usadený v šedej kôre temenného mozgu. Charakterizujú to tieto obrazy: radosť z detí, schopnosť niečo nové sa naučiť. Galantnosť, pozornosť. No vo vnútri hlboká samota. Starecké sklony a návyky.

Tieto povahy sa moc k sebe nehodia. Veštecky vidím, že je to pre vás iba zastávka a idete ďalej.

Sexualita povahy ona
Skúmam vplyv rodičov na vytvorenie najhlbších citov v ranom detstve. Celková vzrušivosť: nepríjemné veci, čudní ľudia. Povrchová vzrušivosť: na nepríjemné veci. Citová vzrušivosť: obrázky vojačky.
Celkovo problémová oblasť vašej psychiky, ktorá znovu a znovu vyhľadáva deštruktívnych a čudných partnerov.

Sexualita povahy on
Celková vzrušivosť: písať a snívať. Povrchová vzrušivosť: nič a temno. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Pre vás je to rizikové. Citová vzrušivosť: samota. Deštruktívne tendencie. Určité varovanie.

Celkovo ani u jedného sexuálne podvedomie nezapadá a v budúcnosti by vytvorilo problémové situácie.

Láska
Vzťah je narušený a celkovo mi spolu nesedíte.

Tendencie
Obidvaja chcete určité vojenské partnerstvo, kde je večný súboj a zákopová vojna.

Pridaj komentár