Predstava zdravých orgánov tela. Otočené anatomické obrázky. Kmitanie prstami pred sebou. Razantné a rýchle kmitanie. Príprava na zasvätenie. Aurický obal okolo fyzického tela. Kmitajúce Reiki. Zosatá energia zo živých zdrojov. Magmatizmus zemského jadra. Biomagnet. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v nahrávkach.

Pokračujeme v nácviku Silva liečiteľstva, kde sme zaviedli fyzické kmitanie prstami rúk pre sebou. Ide o rýchle a sekané pohyby tak, aby ste videli nie 5 prstov jednej ruky, ale 10 prstov. Teda aspoň máte pocit, že ich pri tej rýchlosti kmitania je 10. Pri kmitaní sú svaly rúk v určitej stuhnutosti. Do kmitania prstov pridávame aktivitu rozkmitaných svalov. Spoločne spájame kmitanie a vibrovanie svalov, svalových platničiek rúk a aj svalov na pleciach.

Začíname tým, že koncentráciu z vonkajšieho svata presunieme do vnútorného sveta vo vnútri tela. Z pamäte si vizualizujeme obrázky jednotlivých orgánov a systémov tela obrátené hore nohami. Zároveň v aurickom obale rozkmitávame prsty a rozkmitané molekuly vzduchu a vlastnej bioenergie v aure zosávame cez povrch tela do miesta koncentrácie. Samozrejme, že molekuly vzduchu zostanú na povrchu tela a bioenergia, ktorá je rozkmitaná, preniká do fyzického tela a hneď automaticky do miesta koncentrácie.

Obrázok orgánu obrátený hore nohami dovoľuje vytvoriť si alebo vykresliť si jednotlivé orgány detailnejšie. Hovoríme o postupne lepšej a lepšej anatomickej predstave orgánov a systémov vlastného tela. Takto preliečujeme postupne každý orgán v tele.

Ďalej sa koncentrujeme na obrázok otočený hore nohami a kmitáme prstami v aurickom obale pred sebou. Zároveň z aury preniká bioenergia do orgánu, kde sa koncentrujeme.

Potom nasleduje postupná koncentrácia do štyroch centier Reiki vo fyzickom tele. Ide o ústnu dutinu, mozog asi 2 centimetre nad ušami, mozoček pod zadným zrakovým mozgom a oblasť tenkých a hrubých čriev. Týchto miest sa môžeme dotknúť končekmi prstov. Postupne sa koncentrujeme do jednotlivých centier Reiki a prstami kmitáme podľa potreby v aurickom obale pre sebou.

Neustále sa koncentrujeme postupne do jednotlivých centier Reiki a neustále podľa potreby kmitáme prstami v aurickom obale. Ku kmitaniu pridávame zosávanie bioenergie z rôznych živých zdrojov zo širokého okolia. Všetko spolu s kmitaním vhodne kombinujeme a cez Reiki centrá napúšťame dovnútra organizmu. Takto pracujeme aj so zasvätením Reiki. Spustíme zasvätenie Reiki a vhodne ho doplníme kmitaním prstami. Tak isto začneme zosávať do seba magmatické energie z magmatického jadra zeme. Všetko vhodne skĺbime s kmitajúcimi prstami rúk pred sebou.

V ďalšom slede vyskúšame dať si na prsty dva tenké drôtiky, ktoré omotáme okolo prstov jednej aj druhej ruky. Potom kmitáme pred sebou a preliečujeme aj takýmto spôsobom jednotlivé orgány tela.

Ako posledné cvičíme zasvätenie Silva reiki. Vytvárame ilúziu, že naše telá sa zväčšili. V psychiatrickom žargóne to nazývajú odborne telové halucinácie. Pre nás telové haluze. Máme trvalý pocit zväčšenia fyzického tela. Treba tomu uveriť a dosiahnuť hromadenie bioenergie umelo vytvorenej aury okolo fyzického tela. Potom kmitáme v aurickom obale fyzickými prstami a preliečujeme sa.

Na záver sa preliečujeme navzájom. U preliečovanej osoby nazhromaždíme bioenergiu okolo fyzického tela a potom robíme rôzne druhy bioenergetickej liečby. Učíme sa liečiť bioenergiami chorľavé osoby.

Pridaj komentár