A 274 – Úzkostný atak – 2005-01-05 19:48:05


Asi pred mesiacom som mala tzv. uzkostny atak. Busilo mi srdce a nemohla som dychat. Bolo to v sobotu poobede v klude. Nevedela som co sa deje. Preslo to asi za hodinu. Ale o par dni sa to vratilo v praci. Bolo to hrozne. Medzitym som absolvovala kompletne vysetrenia. Som alergicka a myslela som ze ked nemozem dychat, ze to je astma. Vsetko bolo v poriadku, len trosku zvyseny bilirubin, ale v norme. Zacala som chodit k psychologovi. Psychiater mi predpisal Cipralex. Je mi z toho zle, trpne mi koren jazyka, citim sa divne.

Saša Pueblo – Úzkostný atak – 2005-01-05 19:55:58


Požiadali ste ma, aby som nahliadol veštecky do vášho tela a podvedomia. Osud vám nadelil životné skúšky, pobojovať so svojimi fyzickými a psychickými problémami, za ktoré osobne nemôžete. Verím, že nájdete dosť síl vybojovať si šťastný osud.

Zdravotný stav
Vo vašom organizme nachádzam hrubé čierne čiary v mozgu, mieche a v nervstve. Vyplňte si aj zdravotný dotazník a dotazník na sklerózu multiplex. Prešetríme aj túto oblasť.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzického tela a naznačuje na psychické problémy, ktoré súvisia so zdravotným stavom.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa nemá rada a navyše si rada ubližuje.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sexualitu využíva aj na terapeutické liečenie. Nevnímať svoje trápenia.

Pred narodením
V tehotenstve ste sa nevyvíjali dostatočne intenzívne, niektoré oblasti sa vyvinuli rýchlo a nedostatočne. Vytvárajú základ pre váš terajší zdravotný a psychický stav.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na ambicióznu osobu, ktorá je viac pre kariéru ako pre domácnosť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzam zdeštruované postavy a na konci osobu chorú a o barlách.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade čiernota a deštrukcia. Ste tu vy a dieťa. Naznačuje to na vaše zdravotné potiaže.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Celkovo ste pod znamením Pluta, ktoré sa usiluje rozvinúť vaše chorobné stavy.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov. Celkovo sa sny usilujú o to, aby vám zdravotne ubližovali.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Je tu osoba, ktorá bola silne vojensky deštruktívna. Ublížila veľa ľuďom. Potrebujete ovládnuť svoj osud a zmeniť chod udalostí vedúcich k chorobnosti.

Pôrod
Bol značne problematický a bolo treba použiť aj silnejšie tlaky a pohyby lekára. Mohlo to negatívne pôsobiť na celú nervovú sústavu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: je nejasná. Povrchová vzrušivosť: do vnútra. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: neurčitá.

Traumatické udalosti
Tehotenstvo matky, pôrod.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Joga osud
Treba sa vzoprieť osudu a vhodnými postupmi zastaviť deštruktívne mechanizmy v tele a mysli.

Saša Pueblo

Pridaj komentár