A 275 – Neopísateľný strach – 2005-01-05 19:57:26


Moj najväčší problem je ze mam neopisatelny strach z roznych veci napr. / cestovat autobusom, ist niekam hoci len do mesta, na rozne stretnutia atd./ Hoci som podla seba dost hyperaktivna ale stalo sa mi , ze mi viackrat prislo neopisatelne zle, taky pocit na odpadnutie, celkova slabost a ja som sa asi pri tom velmi zlakla a teraz nechcem pomaly nikde chodit, len tam ked viem ze sa rychlo dostanem domov. Mam svoje auto a ked idem nieco vybavit tak musim parkovat co najblizšie aby ked mi prislo nevolno tak som sa mohla dostat co najrychlejsie k autu a tam sa uz citim bezpecne. Navstivila som psychiatra ale lieky beriem 2 tyzdne a zatial nevidim ziaden ucinok.

Saša Pueblo – Neopísateľný strach – 2005-01-05 20:00:46


Zdravotný stav
Čierne čiary nachádzam v oblasti srdca a pečene. Bolo by vhodné ich liečiť – srdce bylinkami na srdce a pečeň potrebuje pečeňovú diétu.

Psychický stav
Aurický obal je zmenšený a naznačuje na určité psychické problémy spojené so sebavedomím. Odporúčam užívať vhodné lieky alebo bylinky potláčajúce strach.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má hlboký strach zo všetkého okolo seba.

Sexualita povahy
Je umiestnená v ústnej dutine a je klasicky európska. Charakterizuje to obrázok strachu zo sexuality a jej odmietanie. Vhodné by boli hĺbkové terapie v hypnotickom stave, prípadne v snových stavoch.

Pred narodením
V tehotenstve bola vaša matka nervózna a nekľudná. Chcela mať už všetko za sebou a hlavne ju zaujímalo všetko iné, než vy. Vo vnútri matky ste boli sama a nevytvorili ste si s matkou puto istoty a pocit, že vám niekto pomôže. Regresívne terapie s návratom do tohto obdobia vášho života sú vhodné.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok bezpohlavnosti alebo neochoty byť dievčaťom a ženou. Odmietate svoju ženskosť. Skúste to zmeniť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec, 12 postáv a na konci je postava ženy, ktorá má pocit, že ju znásilnia. Preto nechce, aby okolie vedelo, že je žena.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Aj tu sa snažíte nebyť ženou a stať sa chlapcom.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Nachádzam tu vplyv planéty Neptún, ktorá vás chce zničiť, lebo je to želanie vašej matky. Zmeniť to môžete vtedy, keď sa budete v kostole modliť, aby ste sa tohto želania matky zbavili.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov. Tu je tiež vplyv matky a mechanizmus ničenia. Užívajte pred spaním bylinkové čaje na ukľudnenie.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Je tu vplyv ženy, ktorej dieťa sa narodilo v koncentračnom tábore. Dieťa zabila, aby netrpelo. Tento skutok trápil ženu celý život. Takýchto vplyvov je tu viac.

Pôrod
Prebiehal štandardne, iba matka vás akosi nechcela. Nevytvorila si k vám psychickú väzbu lásky a šťastia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: na strach. Povrchová vzrušivosť: k matke. Pohlavná vzrušivosť: k matke a jej prsníkom. Citová vzrušivosť: k deštrukcii.

Traumatické udalosti
Jednoznačne vaša matka.

Duchovná úroveň
Aj tu by ste sa mali posnažiť. Morálku a etiku chápete svojsky. Mali by ste aj túto oblasť zlepšiť. Máte veľa deštruktívnych síl. Chcete sa matke zapáčiť konaním zla.

Joga osud
Zdá sa, že sa z toho dostanete, ale bude to trvať dlhšie. Potrebujete pomoc iných ľudí.

Saša Pueblo

Pridaj komentár