A 276 – Strážni anjeli – 2005-01-05 20:01:58


Zaujimalo by ma, ci mozete zistit, ci mam nejakych straznych anjelov, lebo nasa ucitelka sa zaujimala o take veci a povedala mi, ze ja mam 5 straznych anjelov. A este by ma zaujimalo, ci kazdy clovek dokaze vidiet auru ineho cloveka, niekolkokrat som to skusala, ale neviem, co aka farba znamena…

Saša Pueblo – Strážni anjeli – 2005-01-05 20:02:50


Pri vešteckom nahliadnutí som zistil, že skutočne máte v sebe svet anjelov, ktorý je vám ochotný pomáhať, ale iba keď ho počúvate a radíte sa s ním. Vlastne vám nič iné ani neostáva.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je pevne ukotvený okolo fyzického tela. Dobrý psychický stav.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to osobu, ktorá má rada ezoteriku.

Sexualita povahy
Ide do svalov a otvára vám svet anjelov, teda z bioenergií zo svalov vytvárate okolo seba takéto útvary. Ste silne pod ich vplyvmi, ako keby riadili vaše kroky a vy ste si nemohli určiť, čo budete v živote robiť. Našťastie vás vedú k šťastiu a úspechu. Dostatočne silne vás strážia.

Pred narodením
Počas tehotenstva vašej matky sa vytvoril fenomén anjelskej psychiky okolo vás. Vaša matka si želala, aby vás takéto sily v živote ochraňovali a viedli.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité ambície a túžby realizovať sa v určitej oblasti.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všade drobní anjelikovia a na konci postava veľkého anjela. Táto predurčuje váš osud a vedie vás k starostlivosti o iných ľudí.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade postavy anjelov, ktoré vás uväznili a nedovolia vám robiť, čo by ste chceli. Ste pod ich silným vplyvom. Musíte sa im podriadiť, pokiaľ ste rozumná.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Momentálne ste pod vplyvom znamenia Leva. Ste si vedomá svojej vnútornej sily a už budete vedomá svojho otroctva s týmito silami. Prerástli ste s nimi až príliš na to, aby ste si robili v živote, čo by ste chceli vy. Počúvajte, čo chcú vaši anjeli.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov. Všetko tu ovládajú anjelské sily a rozhodujú o vašom osude.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Je tu silný vplyv náboženskej osoby z obdobia Rímskej ríše, ktorá sa stala kresťankou a uctievala kult anjelov. Vždy si želala, aby jej anjeli znovu našli po jej smrti nový domov. A aj ho našli.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na anjelov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na svet anjelov.

Duchovná úroveň
Vaša duchovná úroveň je v určitej konfrontácii so svetom anjelov vo vás. Chceli by ste si v živote robiť po svojom a to nepôjde bez nepríjemností.

Joga osud
Buď budete bez výhrad počúvať vašich anjelov, alebo vám budú robiť nepríjemnosti. Vaša matka vám síce pomohla, ale vytvorila aj psychické väzenie vo svete anjelov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár