Už pár rokov trpím panickou poruchou, úzkostnými stavmi, ktoré sa prejavujú hlavne somatickými – fyzickými prejavmi a sú sprevádzané strachom z odpadnutia, zo smrti. Mala som aj lepšie obdobia, ale mám pocit, že sa mi to stále vracia. Liečila ma psychiatrička antidepresívami a anxyoliatikami. Cítim sa lepšie, ale stále to nie je ono. Niekedy ma to veľmi obmedzuje, hlavne keď chcem niekam ísť, kde je viac ľudí, veľký priestor. Nechcela by som do konca života byť na liekoch.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, prečo trpíte úzkostnými stavmi. Nenašiel som žiadne chorobné stavy vo vašom tele, ani nestabilnú psychiku. Nie ste prípad pre psychiatra. Jednoducho ste iná ako bežní ľudia. Je vám zvnútra súdené žiť ezotericky. Ale vy chcete žiť bežne a štandardne. Máte psychiku v psychiatrii popísanú ako dvojník, a teda tendencie rozvíjať sa k určitému typu geniality. Strach z odpadnutia, úzkosti – to je vnútorný konflikt, čo sa vlastne bude žiť.

Zdravotný stav
Príčinou vašich problémov nie je niečo choré, poškodené alebo akútne choré v organizme. Aj biochemické pochody sú v poriadku. Príčina je v rovine psychickej.

Psychický stav
Aurický obal máte okolo seba ako osoby so štandardnou psychikou.

Povaha
Psychicky ste hlboko usadená v tele. Vaša psychika preniká cez orgány, bunky, chromozómy, prvky, atómy a častice. Teda hlboké psychické procesy.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Máte ich mimoriadne silné, ale nechcete ich počúvať a v živote sa nimi riadiť. Chcete žiť klasický život, no vo vnútri ste stavaná inak. Skúste to rešpektovať. V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly do tela. Obsahujú informácie o dokonalosti vo všetkom. Teda možnosť rozvinúť svoju genialitu. Ale vám sa nechce a utekáte pred tým. To nemusí dopadnúť dobre.

Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými v Antarktíde, tá nebola vždy iba ľad. Odtiaľ putovali do Južnej Ameriky, Kanady, Grónska, Švédska, strednej Európy. Charakterizuje to obrázok potreby dosiahnuť v ezoterike čo najviac. To odmietate a idete proti sebe.

Génové reťazce
Bežní ľudia majú génové retiazky pri sebe, ale vy ich máte od seba poriadne vzdialené. Mali by ste žiť mimoriadne duchovne a ezotericky. Ináč sú v živote možné pretrvávajúce problémy.

Embryonálny vývoj
Počas embryonálneho vývoja ste mali poškodené epitelové bunky na povrchu orgánov. Zvláštna psychika a vytvorenie niečoho ako dvojník. Teda z hľadiska psychiatrického genialita, ale vo vašom prípade nezvládnutá. Máte syndróm dvojníka, teda ako keby vás sprevádzala ďalšia osoba. Je to klasický prípad geneticky iných epitelových buniek na povrchu orgánov. Jedinečná psychika.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vediete nezmyselný odpor voči osudu, ktorý máte uložený v podvedomí. A tento súboj ešte nikto nevyhral. Odporúčam, aby ste žili mimoriadne silne duchovne.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.