Asi pred 2 rokmi sa náhle začali objavovať u mňa silné úzkosti, začala ma desiť každá situácia, ktorú nemám presne pod kontrolou, všetky úplne bežné situácie mi začali robiť problémy. Poslednú dobu sa úzkosť skôr zmenila na nie presne špecifikovaný strach. Taktiež som dosť uzavretá, všetko dôkladne kontrolujem aj vlastné vnútorné prežívanie.

Požiadali ste ma, aby som sa znovu podrobnejšie pozrel na váš psychický stav. Celkovo možno konštatovať, že ste sa zastabilizovali. No bolo by vhodné pokračovať v hlbšej terapii, ktorá by pomohla ovládnuť deštruktívne podvedomie, ktoré v sebe máte, a zároveň odmietate.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Psychicky ste dlhodobo usadená v gangliách a odtiaľto vychádzajú vaše psychické prejavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si uvedomuje, že musí svoj psychický problém ovládnuť. Čo je dobré.

Sexus
Sexus povahy je usadený v koži. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce prekonať svoje psychické problémy. Začína určitá vedomá kontrola ovládania strachu. Sexus centrum sa posunulo z podbrušia do oblasti veľkého mozgu, čo povzbudzuje sebavedomie a väčšiu istotu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: snaha zastaviť deštrukciu a nedovoliť jej prejavy. Povrchová vzrušivosť: hladkanie s hračkami a maznanie. Pohlavná vzrušivosť: začína sa budovať vzťah k pohlavným orgánom. Citová vzrušivosť: autoerotika a prebúdzanie sexuality. Celkovo dobré zmeny, ktoré zmiernili strach zo sexuality.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry bielych anjelov šamanov. Ešte stále nedokážete využívať ich potenciál a aj tu máte z toho strach. Treba popracovať na zvládnutí emócií strachu. Túžby obal obsahuje záznam o osobe, ktorá sa bála čohokoľvek. Mozoček obal obsahuje poslanie, ktoré by ste mali v živote robiť a to je kradnúť. A vy to správne odmietate. Skúsim vám v tom na diaľku pomôcť a zmeniť to. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý kradol a bol „známa firma“. Eros obal obsahuje záznam o tom, ako by vás mohol sex zničiť a privodiť smrť. Šaman obal obsahuje zápis o šialenstve šamana. Obsahuje zápis o mučení žien a ich zabíjaní. Tu niekde vnímať hĺbku vášho strachu.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť snahu ovládnuť svoj strach a neštandardné prejavy psychiky.

Astrológia ega
Skúmam vašu silu vôle. Je negatívne ovplyvňovaná vaším okolím. Vo vnútri bojujete s princípom dobra a zla. V podvedomí máte uložené konať zlo a deštrukciu, čo odmietate. Strach vám pomáha, aby ste sa nevydali cestou deštrukcie, ktorú odmietate.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch všade kradnete a lúpite. Pokúste sa zmeniť svoje sny a snové pochody.

Duchovná úroveň
Z podvedomia ide deštrukcia a núti vás, aby ste konali deštruktívne. Okolo vás kvietky, čo vy odmietate.

Hviezdy, šťastný osud
Joga a hlboké meditácie do pocitov, že ste zomreli a znovu sa narodili.

Terapie zamerané na zmenu osobnosti

1.V prvom rade začať sama cvičiť jogu a hlavne rôzne pozície. Nehybné sedenie a koncentrácia na svoje telo, časti tela, dýchanie. Koncentrácia do stredného mozgu a presun psychických prejavov z kože do tejto oblasti. Cvičiť dlhodobo aj jeden rok. Naštudovať si v Psyché škole prejavy osôb zo stredného mozgu či už v bežnom, alebo sexuálnom živote.

2.Mnohokrát si zájdite na cintorín, poseďte si v nehybnosti a nájdite vnútorný kľud. Tak isto choďte sedieť pod veľký strom a ponorte sa myšlienkami do stromu ochrancu.

3. Začnite sa zaujímať o bojové umenia a to akékoľvek a nadobudnite silu amazonskej bojovníčky.

4. Študujte si veci okolo sexuálneho života. Rozumovo pochopte veci okolo sexuality. Nájdite si v Sexus škole, alebo inde. Pochopte sex ako životnú silu.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem za profil aj terapie. Posnažím sa podľa toho riadiť.

Pridaj komentár