Každý deň študujem vaše stránky a spôsobuje to vo mne veľký nepokoj. :)Pretože okrem silvovej metódy som sa začal zaujímať aj o špiritizmus, šamanizmus, plazmatická škola ma hneď oslovila a veštectvo (liečiteľstvo, chcel by som vedieť pomôcť ľuďom v okolí). Mohli by ste ma veštecky prezrieť, aby ste mi povedali niečo bližšie k mojej psychike, niečo o mne, čo neviem?

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Na moje veľké potešenie som tu našiel dušu brazílskeho šamana a túžbu pokračovať vo svojom duchovnom vývoji. Ale aj určitý spor z vašej strany robiť duchovno iba z knižiek. Chce to ezoterickú prax. A hlavne uvedomenie si, že je lepšie pre osud človeka súzvučiť s podvedomím.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo usadený okolo fyzického tela. Aj podvedomé obaly sú v tele. Celkovo stabilný a štandardný psychický stav.

Povaha
Ste usadený v gangliách celého tela. Ganglie sú drobné neurónové oblasti veľkosti špendlíkových hlavičiek a riadia činnosť orgánov. Odtiaľto idú vaše psychické prejavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži zbierať poznatky ezoteriky a duchovného sveta a chce ich aj realizovať.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si vie vychutnať ženský fenomén a naplniť s ním svoje telo aj dušu. Sexus centrum je umiestnené v hlave. Teda ambície a ciele. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je až príliš opatrná a neistá. Impulzívne konanie. Náhle všetko a potom pasivita. Vhodné stabilizovať a nepodliehať tomu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ženy a ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo ako umelecký prejav. Pohlavná vzrušivosť: v zmysle nepokaziť sexom umelecké dielo. Citová vzrušivosť: samota a meditácie.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku ste nedostali obaly anjelov. V 12. roku ste dostali obaly: túžby obal obsahuje túžbu osoby venovať sa duchovným záležitostiam ako intenzívne sa bude dať. Mozoček obal hovorí o poslaní spoznať šamanstvo, prírodných ľudí a stať sa šamanom. Rodostrom obal – predok jogín, ktorý pestoval tantru a jogu. Eros obal obsahuje zápis o spolužití žien a vás, ale priateľský vzťah. Šaman obal je silne rozvinutý a obsahuje putujúceho šamana, ktorý sa usiluje duchovné veci povzniesť. Celkovo ezoterické podvedomie a tiež snaha ho počúvať a naplniť svoje duchovné poslanie.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vo vnútri je veľký súboj medzi vami a ezoterickým podvedomím. Vy by ste chceli robiť ezoteriku iba z knižiek a platonicky, ale podvedomie z miechy chce skutočnú ezoterickú prax a tvrdo na tom trvá. Je nutné s ním spolupracovať a neodporovať mu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Strach z ezoteriky a duchovna. Najradšej by ste to robili iba ako čítanie z knižiek. Skúste zmeniť prístup.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď sa spojíte so svojím podvedomím a zanecháte ezoteriku ako teóriu z knižiek a nastúpite šamanskú prax.

Pridaj komentár