Zaujíma ma ezoterika a všetko, čo s tým súvisí. Už rada žijem, ale uvedomujem si, že na Zemi nie som doma. Niekedy by som strašne chcela ísť „domov“. Keď som sa narodila, vlastne som aj zomrela. Vždy som cítila, že nepatrím na tento svet, necítila som tu doma a ako keby moji rodičia ani neboli moji. Otca som mala alkoholika, ktorý nás psychicky týral a matka s tým nerobila/nevedela???/nič.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš psychický stav. Prežili ste klinickú smrť a vaša psychika sa pozmenila. Momentálne je nestabilná a lietajúca. Počas klinickej smrti ste sa prebúrali do zápisov o živote ľudí a zvierat. Voláme to magmatické zápisy. Neviete túto dimenziu zatvoriť a blúdite v nej. Ako keby ste žili tam a nie v reálnom živote.

Zdravotný stav
Nenašiel som kyvadlom nič vážnejšie choré alebo akútne.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly sú nestabilné a vzďaľujú sa od vás a zase sa približujú. Už teraz si váš psychický stav vyžaduje psychoterapie.

Povaha
Ste psychicky usadená v šedej kôre veľkého mozgu. Takúto psychiku majú ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. Vaše psychické prejavy idú z tejto oblasti. Teda máte kontakt s informačnými poliami spomienok mŕtvych ľudí a zvierat. Na svet sa pozeráte inak ako bežní ľudia. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa vrátila z klinickej smrti a myslí si, že teraz bude žiť normálnym osudom. A to je veľká chyba. Ľudia, ktorí boli na druhej strane, musia žiť inak ako ostatní.

Sexus
Sexus povahy nie je dostatočne vybudovaný a teda vo vašej psychike sa neprejavuje. Sexus centrum je umiestnené v hlave. Teda viac ambície a menej rodina. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dôsledne odmieta podvedomie a chce žiť bežným životom. A to veru nepôjde. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: je nejasná a prázdna. Povrchová vzrušivosť: čisto a nič. Pohlavná vzrušivosť: čisto a nič. Citová vzrušivosť: čisto a nič. Zdá sa, že došlo k poškodeniu sexuálneho podvedomia priebehom klinickej smrti.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku sa vytvorili u vás anjelské sféry, ktoré sú uvoľnené a silne aktívne mimo vaše telo. Obaly, ktoré ste dostali v 12. roku života, sú tiež mimo telo. V tele máte otvorený klinický obal ako následok klinickej smrti a návratu z nej. Neobsahuje trvalo nič. Túžby obal je mimo telo a obsahuje záznam o bežnej osobe a bežnom živote. Mozoček obal obsahuje poslanie pomáhať iným. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý sa spil na smrť. Eros obal obsahuje záznam o znásilnení a zabití. Šaman obal obsahuje záznam o popravách indiánskych šamanov kovbojmi a vojakmi. 7 obalov spolu obsahuje zápis o deštruktívnej mágii, ktorá má prenasledovať každého, čo má potenciu ubližovať Indiánom.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Podvedome vnímam nepriazeň osudu vedúcu k životným nepríjemnostiam. Špiritistické praktiky zamerané vo vás prospech. Vaša psychika chodí do magmatických zápisov a tu aj psychicky žijete. Vysvetlím: okolo nás sú magmatické sily zemského jadra. Všetko, čo ľudia v danej oblasti spravia, sa zapisuje a uchováva. Vy psychicky chodíte do týchto záznamov, čo môže spôsobovať ďalšie psychické problémy. Často vyhľadávate hlavne deštruktívne zápisy.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Celkovo dávate prednosť skôr negatívnym spôsobom riešenia problémov, čo vám skôr škodí ako pomáha.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch pracujete v magmatických záznamoch a celkovo vnímam silné poruchy spánkových pochodov.

Riziká budúcnosti
Môže pokračovať proces prieniku do zápisov v magmatických pulzáciách Zeme. Problémové vracanie sa do reality.

REAKCIA NA PROFIL
Prečítala som môj veštecký  profil, za ktorý Vám veľmi dakujem! Naozaj na mňa sedí, čo ste napísali. Vždy ma „zaujímali“ indiáni a súcitila som s nimi. Potrebovala by som radu do života, aby som prednosti mohla využiť a to, čo nie je dobré,zmeniť. Všetko,čo ste o mne napísali,veľmi mi pomáha poznať samu seba, že prečo cítim a vidím inak ako ostatní. A za to všetko, čo robíte, Vám úprimne dakujem.

Návrh na ovládnutie prútikárskych schopností

V prvom rade si treba aktivizovať prsty a dlane a to dosiahnete pravidelným šúchaním až do prehriatia. Potom prikladať na telo a liečiť sa.

Potom po niekoľkých týždňoch postúpite ďalej a ruky budete šúchať rôznymi kamienkami a preliečovať jednotlivé časti tela.

Potom budete chodiť ku stromom do lesa. Prikladať ruky na stromy, stotožňovať sa so stromom a preliečovať sa. Vy ste strom a strom je vo vás. Naučiť sa psychicky prenikať do stromu, do konárov, ale aj koreňov.

Zaveste si na špagátik rôzne predmety, kľúč, obrúčku, peniaz, klinec, kosť, kamienok, drievko, sklo ap. Držte špagátik v ruke a obkresľujte jemným mikropohybom rôzne geometrické čiary a útvary – štvorec, trojuholník ap. Potom obkresľujte rôzne obrázky. Špagátik sa prirodzene pohybuje a to mykaním svalov a tento mikropohyb preneste na obrázky pred sebou. Obkresľujte postavy ľudí, zvierat a ľudské orgány. Obkresľujte na obrázkoch minerály, meteority a podobne. Obkresľujte erotické obrázky. Následne obkresľujte väčšie písmená.

Potom si dajte pred seba na jednu stranu čerstvé potraviny, na druhú stranu pokazené. Do šálky si nalejte bylinkový čaj, do druhej syntetické chemikálie. Sledujte, ako pracuje špagátik so závažím – kyvadielko. Zistite, ako vaše svaly reagujú na dobré látky a ako na negatívne.

Choďte si následne zacvičiť do fitnes, aby ste sa unavili. Potom sa naučte koncentrovať na svaly a svalové platničky. Naučte sa svaly zvnútra mysle utišovať a aktivizovať.

Pridaj komentár