Trpím ťažkými formami úzkosti. Úzkosť sa mi spája s pocitmi ochorenia dýchacích ciest a dýchavicou. Mám častú žalúdočnú nervozitu.

Požiadali ste ma, aby som na základe vešteckého výkonu vyjadril k vašim záchvatom úzkosti. Relatívne máte v tele skoro všetko zdravé až na oblasti výskytu neurónov v 6. neurónových oblastiach. Neurónové bunky nie sú dostatočne obnovované. Predpokladám, že sú postupne zničené. Aj počas záchvatu je nejasná činnosť neurónov v gangliách.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, tenkých a hrubých čriev a ganglií. Všade množstvo trojuholníkov, čo veštecky naznačuje na trvale poškodené neuróny v týchto oblastiach. Celkovo nie sú tieto oblasti poriadne údržbované. Všade chaos a neporiadok. Treba zabezpečiť údržbu a opravu. Počet nefunkčných buniek môže trvalo narastať. Treba nastúpiť cestu samoliečby za pomoci liečiteľov a pod kontrolou lekárov.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo nervové dráhy neobkreslilo. To isté ako pri neurónoch, nedostatočná regenerácia a následné poškodzovanie buniek nervstva.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy(epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika záchvatu: veštecky vnímam, že počas záchvatu nastáva chaos v činnosti ganglií, čo sú drobné hlavičky plné neurónov.

Pridaj komentár