Asi rok mám určité poruchy správania: 10 krát kontrolujem, či je všetko v poriadku, keď odchádzam z domu, mám stále strach, že sa niečo zlé stane a posledné 2 týždne mám aj poruchy spánku. Večer normálne zaspím, ale v noci, cca o 2 hod. sa zobudím a nemôžem zaspať, na prsiach mám strašný tlak, ako keby mi tam niečo sedelo. Mám strach, ako keby išlo o čiernu mágiu. Pritom vždy som bola veľmi psychicky silná, vedela som, čo chcem a ako to dosiahnuť, teraz o sebe pochybujem.

Veštecky som sa pozrel na príčiny vašich psychických problémov. Ste klasický prípad nechuti žiť to, čo máte v podvedomí. Máte sa venovať všetkému okolo kozmu. Robte kozmickú ezoteriku.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela dobre okrem pečene, čo aj píšete. Chorobnosť pečene je 42, čo je už chorobný stav. Prebiehajú v nej zmeny a pečeň sa z veľkej časti mení na drobné malé kúsočky, čo nie je dobré, tento proces treba zvrátiť.

Psychický stav
Aurický obal je mimoriadne vzdialený od fyzického tela. Tiež vnútorné obaly sú mimo tela a sú aktívne. Psychicky stabilní jedinci majú vnútorné obaly v tele. Už teraz je nutná terapia a tabletky na stabilizáciu psychiky.

Povaha
Počas tehotenstva matky ste získali zvláštny typ psychiky, tzv. kozmické vedomie. Bližšie o ňom píšem v Kozmos sekcii. Osoby s takýmto vedomím odmietajú žiť inak ako bežní ľudia. Keď chcú, aby sa im darilo, tak sa musia venovať problematike kozmu, hviezdam, planétam a vidieť ich vo všetkom okolo seba. Tie osoby s kozmickým vedomím, ktorým sa darí, majú v psychike fenomén vidieť vo všetkom a všade hviezdy. Povahy tohto typu sa neochotne niečomu podriaďujú.

Sexus podvedomia
Sexus povaha je umiestnená v hormonálnych žľazách. Charakterizuje to milovanie v kozme, ktoré vy odmietate. Chcete klasický sexuálny život. To destabilizuje psychiku. Sexus centrum je tiež umiestnené na všetkých hormonálnych žľazách. Charakterizuje to nechuť venovať sa kozmu, ale vareniu a klasickému životu. Strach z kozmu.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: k deštrukcii a k čomukoľvek, len nie ku kozmu. Povrchová vzrušivosť: medzi delfínov a čo najhlbšie pod hladinu mora, len nie hviezdy. Pohlavná vzrušivosť: kozmické sexuálne scény. Citová vzrušivosť: kozmos a pocit vypadnutia z okna. Budenie zo spánku.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. V zdravom človeku sú v tele, vy ich máte mimo tela, treba ich vrátiť späť. Pokiaľ zostanú vonku, tak narastú psychické problémy.
Aura obal je okolo orgánov tela, čo je typické pre kozmické vedomie. Klinický obal máte, teda prežili ste klinickú smrť. V klinickej smrti sa do vás dostal záznam osoby, ktorá mala kozmické vedomie a chcela ho intenzívne prehlbovať. Tento záznam prerástol vašu psychiku a realizuje sa. Vy to odmietate. Obal túžob obsahuje túžbu dievčatka, ktoré sa chcelo venovať planétam, ale rodičia ju od toho odhovorili. V mozočku je obal o tom, čo máte v živote robiť a to je venovať sa problematike kozmu. Obal rodostrom obsahuje záznam predka, ktorý robil alchýmiu a skúmal hviezdy. Dieťa obal obsahuje záznamy, že už v embryonálnom vývoji ste chodili z tela von. Zvierací obal obsahuje obrázky zvierat a nočnej oblohy. Eros obal obsahuje obrázky erotiky v kozme. Šaman obal obsahuje obrázky šamanstva hviezd. 7 obalov spolu obsahujú spojenie náboženstva a kozmických sfér.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade a všetko kozmické nemilosrdne likvidujete a ničíte. To idete proti sebe.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Chcete byť štandardná a žiť bežný život. Bolo vám to vštepované od detstva a spojenie s podvedomím bolo prerušené. Žiť klasický život u vás bohužiaľ nejde bez následkov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Neustále sa snažíte čeliť a bojovať s podvedomím. To si našlo cestu do snov. Vy sa tomu bránite a vlastne idete proti sebe.

Hviezdy, šťastný osud
Venovať a kozmickým meditáciám a kozmickej ezoterike.

Pridaj komentár