A 262 – Uzavretosť a depresia – 2004-12-01 18:21:51


Som nespokojna sama zo sebou, ze som prilis uzavreta a mam slabe sebavedomie, trpim depresiami a nechutou zit. Myslim, ze je to nasledkom nezodpovedneho spravania mojho manzela a problemov, ktore mame v manzelstve, lebo kedysi som taka nebola. Jedine, co ma drzi nad vodou je, ze sa musim postarat o deti.

Saša Pueblo – Uzavretosť a depresia – 2004-12-01 18:22:51


Pri vešteckom skúmaní vášho podvedomia som zistil, že v hĺbke duše ste šamanka a prírodný človek. Všetko, čo sa týka civilizácie, vám spôsobuje stres a depresie. Bolo by vhodné, keby ste sa začali intenzívnejšie venovať šamanizmu a cvičeniam na lepšie ovládanie psychiky.

Zdravotný stav
Je celkovo dobrý, žiadne vážne problémy.

Psychický stav
Aurický obal je pevne viazaný na fyzické telo a nedá sa hovoriť o vážnych psychických stavoch.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky najčastejšie usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzavretá v sebe a vykazuje značnú pasivitu. Nesporne depresívne stavy.

Sexualita povahy
Je európskeho charakteru a je usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok otrávenej a znechutenej osoby utiahnutej do seba a odmietajúcej vonkajší svet.

Sexuálne centrum
Je klasicky ženské, umiestnené v podbruší. Charakterizuje to obraz osoby uzatvorenej do seba a vnútorného sveta. Zlý kontakt s vonkajším svetom.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všade sú symboly zvierat a na konci postava šamana. Toto naznačuje na mimoriadne schopnosti a nutnosť viesť iný život ako bežní ľudia. Treba aktívnejšie žiť so svojím podvedomím. Depresie sú vlastne aktivita vášho podvedomia, aby ste sa venovali duchovným veciam.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade samé obrázky zvierat a prírody. Odmietanie civilizácie a ľudí.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Znovu postava šamana a šamanská astrológia.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej pamäte. V snoch prevládajú deje, kde vás nútia, aby ste boli civilizovaná a štandardná. Vy to odmietate a chcete byť prírodným človekom.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Nachádzam tu silný vplyv celej rady predkov, ktorí boli horári, pionieri prírody, venovali sa štúdiu etník, maľovali insitné obrazy. Silný vplyv žiť takýmto životom.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na zvieratá. Povrchová vzrušivosť: na mužské pohlavné orgány. Pohlavná vzrušivosť: štandardná. Citová vzrušivosť: na indiánsky spôsob života.

Traumatické udalosti
Pre vás je traumatické všetko, čo súvisí s civilizáciou. Všetko ľudské vyvoláva stres.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je u vás na dobrej úrovni a má vám čo povedať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár