A 245 – Uvažujeme o svadbe – 2004-11-04 11:03:25


Zaujímal by ma Váš pohľad na náš partnerský vzťah, či patríme k sebe. Chodíme spolu 5 rokov a 1 rok bývame v spoločnej domácnosti. Nedávno sme sa zasnúbili a uvažujeme o svadbe a založení rodiny. Má vzťah s mojim partnerom budúcnosť? Ja to cítim tak, že áno. Ako to vidí on? Myslí to vážne, chce sa usadiť? Nemá sklony k nevere, ako často píšete vo svojich článkoch o „tulákoch“?

Saša Pueblo – Uvažujeme o svadbe – 2004-11-04 11:04:11


Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš vzťah. Bohužiaľ, problémom vo vzťahu ste vy. Nedokážete vytvoriť partnerské prostredie a preto sa nemožno čudovať neistote. Z profilu cítiť, že nechcete partnera pustiť do svojho života a opätovať jeho lásku. Zamyslite sa a hľadajte kompromisy.

Zdravotný stav on
Celkový zdravotný stav dobrý, menšia disharmónia v obličkách, ale nič vážne.

Zdravotný stav ona
Celkovo nemáte dobrý zdravotný stav.. Na veľa miestach sa objavujú krížiky a čiarky. Začnite sa o svoje zdravie starať viac. Pravdepodobne aj to vplýva na váš vzťah.

Psychický stav on
Je dobre stabilizovaný.

Psychický stav ona
Aurický obal je pulzujúci a vzďaľuje sa. Určitá psychická nestabilnosť. Vnútorné varovanie o vašom fyzickom a psychickom zdraví. Zo strany partnera vzdychanie a určité trápenie sa. Skúste to nepreháňať a nehrať sa na príliš chorú a unavenú. Začnite sa zaujímať o svoje zdravie a psychiku. Terapie a liečby.

Povaha on
Je epilepticko-hysterická povaha usadená v temennom mozgu a ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok zodpovednej osoby, ktorá by si chcela rozumne užívať života, a vy sa chováte ako starena a osoba, ktorá chce svoje okolie trápiť.

Povaha ona
Ste hystericko-psychopatická povaha usadená v ústnej dutine a hrdle. Charakterizuje to obrázok životom unavenej osoby, ktorá všetko preháňa a dramatizuje. Skúste sa spamätať a nerozbíjajte partnerské vzťahy a spoločný život. Dajte sa do poriadku. Zahrávate si so vzťahom.

Sexuálne centrum on
Je usadené v ústnej dutine, ide o tzv. detskú sexualitu. Vystihuje to obrázok muža, ktorý je nespokojný a chce svoj život naplniť, ale zároveň sa usiluje, aby ste sa dostali do kondície.

Sexuálne centrum ona
Je usadené v hlave a hovorí o mužských ambíciách, menej rodina a rodinné šťastie. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá to v práci preháňa a silí. Potom nemá čas na rodinný život. Vy sama môžete vzťah stabilizovať. Rozmyslite si dobre, ako ďalej.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ambiciózne ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy a šaty. Pohlavná vzrušivosť: na ženy a ich úspechy. Citová vzrušivosť: na čakanie druhej osoby.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na vyznamenania a úspechy. Povrchová vzrušivosť: na bežné predmety. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na spoločnosť.

Dokonalá láska
Bohužiaľ, z vašej strany negativita a deštrukcia, zo strany partnera láska.

Saša Pueblo

Pridaj komentár