A 247 – Búšenie srdca a strach – 2004-11-04 15:02:28


Mal som kŕče v spánku, a potom som nevedel zaspať, hnačky, strašný strach, bielu stolicu, búšenie srdca, po nasadení antidepresív som bol ako nadrogovaný, potom mi postupne znižovali dávku. Chcem žiť bez benzodiazepínov…a zdravý.

Saša Pueblo – Búšenie srdca a strach – 2004-11-04 15:04:04


 

Ste klasický prípad človeka, ktorého duša je prerastená šamanizmom a zvieracou psychikou skrz naskrz. Telo šamana však potrebuje nutne šamanské školenie a zasvätenie inými šamanmi, aby zo svojej chorľavej psychiky spravil silnú zbraň. Pokiaľ nenastúpite cestu šamanizmu, tak podvedomie s vami bude zametať. Máte dve možnosti: šamanizmus alebo tabletky od psychiatra. Želám vám, aby ste pochopili, kde patríte.

Zdravotný stav: je v poriadku, bez vážnejších zdravotných problémov.
Psychický stav: aurický obal je nestabilný. Neustále sa zmenšuje a zväčšuje, čo naznačuje na labilnú psychiku, ktorá ovplyvňuje negatívne aj trávenie.

Povaha
Ste hysterická povaha, nervový vzruch je usadený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý má halucinačné pocity na povrchu tela, hlave a chrbte. Silná aktivita nervových zakončení kože. Nereálne pocity na povrchu tela.

História
Máte otvorený brušný mozog, to sú neuróny v tenkých črevách. Ide o historické vedomie zvierat a inštinktívne správanie. Zobudili sa staré vrstvy vedomia. Môžeme hovoriť o pudovom konaní bez premýšľania. Cítim v tejto oblasti silný nervový vzruch. Nesmiete na podnety z tejto časti tela reagovať, riaďte sa rozumom.
Tiež máte silne aktivované najstaršie ľudské vedomie vo svaloch a v koži. Prečítajte si na mojich stránkach o totemových zvieratách v Šaman sekcii – intenzívne vnímanie okolia povrchom svalov a kože. Treba sa venovať šamanizmu a ovládnuť tieto fenomény.

Sexualita povahy
Máte bioenergiu v podbruší, čo naznačuje na ženské prvky vo vašom správaní. Precitlivenosť, senzibilita tušenia budúcnosti. Charakterizuje to obrázok zdiveného muža, v ktorom prevládajú zvieracie inštinkty. Treba meditáciami šamanizmus ovládnuť.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Máte tu svet šamanizmu a na konci postavu šamana. Pokiaľ sa venujete prírode a šamanizmu, tak je všetko v poriadku. V opačnom prípade vám podvedomie nepomôže.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Tu sú obrazy, ako sa chcete stať zvieraťom a nie človekom. To sú nebezpečné obrazy.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Tu sú staré šamanské znaky. Váš osud je v šamanizme.

Snová astrológia
V snoch neustále bojujete s civilizáciou a policajtmi. Neviete žiť život šamana v dnešnej spoločnosti. Ponúkam vám v tomto smere pomoc.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Lovec kožušín, ktorý odišiel žiť za polárny kruh. Táto duša chce vo vás žiť aj teraz.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv výchovy vašich rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na ženy Indiánky. Povrchová vzrušivosť: na indiánsky život. Pohlavná vzrušivosť: na prírodné ženy. Citová vzrušivosť: na indiánskeho ducha prérií.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa bodiek. Všetko, čo súvisí s civilizáciou, vytvára u vás traumu. Šamani a ich priaznivci si našli útočisko na internete. Pridajte sa.

Duchovná úroveň
Nemáte problémy s morálkou, etikou a čestnosťou. V prírode nevyhnutnosť prirodzeného konania.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.