A 244 – Strach ma brzdí – 2004-11-04 10:33:18


Som skôr introvert. Mám rada súkromie. Myslím, že trpím väčším pocitom strachu, hlavne pri komunikácii s ľuďmi. Viem, že ma to vyčerpáva a brzdí.

Saša Pueblo – Strach ma brzdí – 2004-11-04 10:34:08


 

Vo vašom prípade sa výchovou vytvoril blok na plnohodnotné prežívanie sexuálnych emócií a vlastne emócií vôbec. Nenechajte si potlačiť tú nádhernú sexuálnu vzrušivosť a oddajte sa sexuálnym vášňam. Náboženské emócie svojho predka uspokojte v rovine predstáv. Sadnite si, v mysli, nie v skutočnosti si predstavujte silné náboženské emócie. Predstavami uvoľníte tlak podvedomia.

Zdravotný stav
Čierna čiara prechádza oblasťou podbrušia a pohlavných orgánov. Zvýšte svoju starostlivosť. Krížiky sa objavujú v oblasti vaječníkov. Organizmus sem zanáša toxicitu.

Psychický stav
Vaše vedomie je narušené a neustále sa odpája od tela. To naznačuje na nestabilnú psychiku. Charakterizujú to stavy straty kontroly nad správaním a konaním. Strácate pôdu pod nohami.

Povaha
Je silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá užíva lieky a nechce vonkajší svet, zo svojho vnútra má strach. Treba vhodné terapie.

História
Máte otvorené vedomie primátov, ktoré je v strednom mozgu, kde prevažuje emocionálne chovanie a je tu nedostatočná rozumová kontrola nad sebou. Reagujete viac emóciami. Študujte všetko okolo emócií a naučte sa ich ovládať. Môžete zájsť do sekcií na mojej stránke (Emocionálna, Psychologická, Silvova). Dodržujte štandardy bez emócií.

Sexualita povahy
Je usadená v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré na všetko vo svojom živote reaguje emocionálne. Ale je v tom aj kus vypočítavosti. Viete to zneužívať vo svoj prospech.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské ambície, kariéra, úspech, ctižiadosť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa príliš hnevá sama na seba namiesto toho, aby konala. Hnev má slúžiť na agresivitu a útočnosť smerom von a nie do svojho vnútra.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Všetko je tu emocionálne.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Sú tu obrazy matky, ako vám bráni prejavovať emócie. Nenaučili ste sa emócie dostať do vonkajšieho sveta. Naučte sa to. Šport, sex, zábava. Všade môžete prekonať tabu svojej matky. Emócie treba, ale aj ich brzdenie a ovládanie.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Je tu obrovská planéta Venuša, ktorá sa usiluje, aby ste svoju emocionalitu dostali von. Vy sa príliš kontrolujete. Máte prehnaný strach, že sa emocionálne neovládnete. Potrebujete emocionálne terapie kresbou a hudbou.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie. Tu prežívate extrémne náboženské emócie a cez deň máte z emócií zbytočný strach. Naštudujte si a praktizujte Snovú školu.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Nachádza sa tu mních, ktorý neustále vyvolával silné náboženské emócie až do krajnosti. Ste pod jeho vplyvom. Emócie musia ísť rozumne von.

Sexuálne podvedomie
Skúma vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na sexuálne extázy. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: divočina a nekontrolovanosť. Citová vzrušivosť: na mužské symboly.

Traumatické udalosti
Nachádza sa pri vás traumatický bod a tým je všetko náboženské, ktoré potláča sexuálne zážitky. Náboženstvo a sex akosi nejdú k sebe. Dajte priechod emóciám, ale rozumne.

Saša Pueblo

Pridaj komentár