A 246 – Slabá imunita, lymfatické uzliny –2004-11-04 11:33:35


Chcela by som zlepšenie imunity, cítim nedostatok energie, únavu. S tym suvisiaca slabsia fyzicka vykonnost, lymfat. uzliny zdurene uz len obcas, nedostatok chuti do zivota.

Saša Pueblo – Slabá imunita, lymfatické uzliny –2004-11-04 11:34:40


Po diagnostike na diaľku musím skonštatovať, že vaše lymfatické uzliny sú metamorfované, z guľovitých útvarov prešli do stromčekových a poriadne nefungujú. Musíte prevziať starostlivosť o mikrobiologickú situáciu v organizme. V prvom rade treba začať športovať – posilňovať každý deň tak, aby svaly vytláčali lymfatický mok aktívne do tela. Ďalej je potrebné obnoviť činnosť obličiek aktívnym potením a saunovaním pri dostatočnom prísune tekutín. Túto činnosť robiť trvale. Postupne prejsť na vegetariánsku stravu. Absolvovať liečbu čerstvými šťavami zo zeleniny a ovocia. Piť trvale. Naučiť sa lymfatickú masáž a praktizovať ju každý deň.

Diagnostika Silva krúžky: v celom lymfatickom riečišti a lymfatických uzlinách sa objavujú čierne krúžky. Naznačujú na chorobné stavy.

Diagnostika Reiki bioenergiami: bioenergetická situácia je dobrá v celom tele, iba oblasť lymfatických uzlín zosáva bioenergiu, čo naznačuje na zdravotné problémy.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány, nie však lymfatické uzliny a obličky. Teda tu určité zdravotné problémy.

Diagnostika Silva údržba: v organizme beží dobrá údržba a oprava okrem pečene a obličiek, kde vládne pasivita a neporiadok.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary sa objavujú v oblastiach výskytu lymfatických uzlín – krk, podpazušie, rozkrok. Naznačujú na ich zmenenú štruktúru. Lymfatické uzliny sú slabo funkčné a nemôžete ani do budúcna očakávať, že budú dobre plniť svoju funkciu.

Diagnostika rezonancií: naznačuje na zlú bakteriologickú situáciu v organizme. Všade sú drobné vnútrobunkové zápaly a množstvo toxínov od mikroorganizmov z dôvodu pozmenených lymfatických uzliniek v tele. Ich zhluky sú na 50 miestach v organizme, budete sa musieť o bakteriálnu situáciu starať trvale. Všetko zhoršujú obličky, ktoré nestíhajú likvidovať toxíny a sú unavené. Vhodnosť sauny a potenia. Obličky aj pečeň sú zanesené toxínmi.

Diagnostika echolokácie: echolokačnú energiu zosávajú obličky, treba im pomôcť pravidelnými hladovkami a saunovaním.

Diagnostika astrálneho putovania: potápač sa ponoril do vašich útrob a všade to vyzerá ako mesačná krajina, kde žije nepotrebné množstvo mikroorganizmov. Detoxikácia, popíjanie čerstvých štiav z ovocia a zeleniny. Užívanie liekov proti baktériám.

Diagnostika totemovým zvieraťom
Zviera krúži nad vašimi lymfatickými uzlinami. Ponúka vám zeleninu a ovocie, minerálne vody a tabletky proti mikroorganizmom.

Diagnostika autopilota
Testovanie chorobnosti v lymfatických uzlinách naznačuje na deštruktívne aktivity vo veľkom mozgu, mozočku, strednom mozgu, mieche, brušnom a svalovom mozgu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.