Zaujíma ma ezoterika, mám reiki, Silvovu metódu, občas známych liečim. Mala by som úspech v ezoterike, keby som tomu venovala viac času? Ktorým smerom?

Prejavili ste záujem meditovať a tak so sa s vaším dovolením veštecky pozrel do vášho podvedomia. Celkovo ste dobre stavaná pre ezoteriku a aktívnu ezoterickú prax.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Trochu nestabilná imunita, ale stále v norme.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u štandardných a psychicky stabilných jedincov. Obal je zúžený do hrudnej časti. Hovoríme o osobách so zúženým vedomím. Vaša psychika sa prebúrala do vnútra buniek. U bežných jedincov je na povrchu orgánov. Máte veľa pozitívnych vlastností.

Povaha
Ste psychicky usadená v gangliách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá seba vníma ako kozmos plný buniek a vie sa sem koncentrovať, tu vo vnútri s vlastnými bunkami aj žiť. Typický ezoterik.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť je na ezoteriku a duchovno. Teda nie štandardná erotická vzrušivosť na vonkajšie objekty a zvlášť mužov.

Stav obalov podvedomia
Skúmam vaše anjelské sféry detských dyslektikov vytvorené v 4. roku života. Boli zničené. Zničili ste ich sama v detstve na základe neuvážených rozhodnutí rodičov. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú obrazy hermetizmu a alchýmie a celkovo ezoterického duchovna.

Chromozómová história
Cesta vašich chromozómov resp. ľudských chromozómov začína v Indii a cez Áziu ide do Európy. Charakterizuje ich indická ezoterika smerujúca do kozmu a jogínsky asketizmus.

Kolektívne vedomie v mieche
Skúmam vplyvy predkov na váš terajší život. Z miechy do vášho života preráža obraz čarodejníckych rituálov a magických obradov prírodných ľudí šamanov.

Génové reťazce
Sú mimoriadne vzdialené od seba a takíto ľudia by mali žiť silne duchovne.

Astrológia ega
Ego máte pod kontrolou, je tu ochota učiť sa nové veci a ezotericky napredovať. Viete si vytvoriť pre to čas.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Viete dôsledne všetko vonkajšie meniť na ezoterické. V podstate v snoch žijete ezotericky.

Hviezdy, šťastný osud
Len vtedy, keď budete žiť intenzívne ezotericky.

Pridaj komentár