Poprosila by som o diagnostiku po geriatrickom preliečení. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 292). Bola to príjemná diagnostika osoby, ktorá vytrvalo a aktívne udržiava svoje telo vo výbornej zdravotnej kondícii a to až na úroveň vnútorných bunkových štruktúr. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Geriatrická diagnostika kože: stav sa napravil.

Geriatrická diagnostika tukových buniek: stav sa napravil.

Geriatrická diagnostika svalov: stav je dobrý.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: stav sa napravil.

Geriatrická diagnostika neurónových oblastí: stav sa zlepšuje, organizmus to napráva.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: stav sa napravil.

Geriatrická diagnostika očí, uší, jazyka: stav sa napravil.

Geriatrická diagnostika pudu sebazáchovy: uložil sa vo všetkých 6 neurónových oblastiach. Preniká postupne na úroveň chromozómov celého tela. Vhodná terapia: telo pokrývať alobalom a to aspoň 10 krát.

Geriatrická diagnostika pudu rozmnožovacieho: pud sa presunul na ďalších 5 neurónových oblastí. Postupne sa presúva na úroveň všetkých chromozómov tela. Vhodná terapia: na telo ukladať aspoň 15 krát alobal zrolovaný do rúrky 30 x 1cm.

Geriatrická diagnostika teritoriálneho pudu: pud sa presunul na ďalších 5 neurónových oblastí a je dobre uložený aj v chromozómoch celého tela.

Geriatrická diagnostika bunkového pudu: pud sa presunul na ďalších 5 neurónových oblastí. Ale nepresunul sa na chromozómové oblasti. Vhodná terapia: z alobalu spraviť guľu veľkú ako tenisová loptička a dovnútra dať kúsok drievka. Prikladať na telo 15 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika tukových modifikácií: tukové bunky sa zoskupujú do neforemných väčších tvarov. Niečo ako miniatúry ľudských orgánov, čo je dobrý jav. Tvorba z tukových buniek sa drží na úrovni 10 miliónov užitočných látok. 90% týchto látok nateká do tela. Dobre nahrádza utíchajúcu chémiu vo vnútri ostatných buniek. Terapia: z alobalu spravte 6 – cípu hviezdu a dovnútra dať menšie čerstvé vajce. Držať v chladničke. Zrealizovať aspoň 5 krát prikladanie na telo.

Geriatrická diagnostika vhodnosti genetických zmien v tele: veľa vhodných genetických zmien a to hlavne v oblasti svaloviny. Podporujú hlavne tvorbu chemických látok bielej mozgovej hmoty. Geneticky vhodné zmeny v pľúcach podporujú pankreas a jeho aktivity. V kostiach vznikli centrá pre vhodnejšiu reguláciu úrovne vápnika v tele. Obličky začali podporovať vhodné genetické zmeny v tele. Pečeňové bunky dobre zberajú odpad zvnútra buniek, čo je výborné. Pečeň cítiť ako pripravenú prežiť čokoľvek. Vo svaloch sa vytvorili malé centrá na reparáciu červených krviniek. Výpomoc slezine. Hormonálne žľazy porobili náhrady rovno v tukových bunkách, čo je dobré. Celkovo bežia v tele vhodné genetické zmeny.

Geriatrická diagnostika vyživovacích pomerov: telo a bunky sú vhodne vyživované. Na ďalšie obdobie sa odporúča stravovať takto: naďalej pokračuje strava zložená výhradne z rýb všetkého druhu, k nim pridávať viac rôznych semiačok a byliniek. V žiadnom prípade nie mlieko a syry. Občas môžete jogurty. Cukor výhradne vo forme sušeného ovocia.

Geriatrická diagnostika mikrobiálna: organizmus potrebuje mikroorganizmy z vínneho kameňa a celkovo kúpeľ vo víne z domácej pivnice. Môže byť aj zakalené, teda s kvasinkami. Kúpeľ realizovať raz. Na celkové harmonizovanie imunitného systému popíjať čerstvo vytlačené šťavy: rajčinové, kivi, čerstvé figy, čerstvé hrozno, konzumovať hlávkový šalát.

Geriatrická diagnostika starecké centrá: viac sa venovať Sexuálnej a Tantra škole. Pozerať internetové stránky s erotickou tematikou a vytvárať psychický tlak na starecké centrá.

Pridaj komentár