Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol dovnútra vašej duše. Pre mňa osobne to bol pohľad do hlbín kozmu a organického života v ňom. Žiť štandardne ako bežní ľudia bude pre vás, bohužiaľ, veľmi boľavé a nepríjemné. Mali by ste sa vrátiť do svojho embryonálneho vývoja, kde ste boli stvorená pre niečo iné ako bežný ľudský život zviazaný s planétou Zem.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Žiadne akútne stavy nehrozia. Nedostatočne funguje imunita za štandardné bunky v tele. V budúcnosti sú možné nežiaduce zmeny buniek na genetickej úrovni.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda dlhodobo štandardný psychický stav. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa často cíti unavená a tuší, že v živote ide nesprávnym smerom.

Povaha
Psychicky ste usadená neštandardne až na úroveň vnútra buniek, čo je jedinečný fenomén mála ľudí. Zvyčajne sú ľudia usadení v strednom mozgu. Váš stav charakterizuje obrázok osoby, ktorá by mala žiť duchovne a inak ako žije teraz.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: ubližovať si liekmi a spôsobom života. Povrchová vzrušivosť: nejasnosti a chaos. Pohlavná vzrušivosť: únava a strach. Citová vzrušivosť: duchovno a nie bežný život. Podvedomie vás tlačí žiť inak ako bežní ľudia.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali odtlačky anjelských sfér, ktoré vytvorili detskí dyslektici počas svojho života. Tieto sféry sú pozatvárané a nahradené náboženskými predstavami anjelov, čo nie je dobré. Takto vytvorené anjelské sféry vás nútia trpieť a dať prednosť šťastiu iných a nie svojmu. Odporúčam obnoviť anjelské sféry z detstva a riadiť sa ich pokynmi. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly do podvedomia. Obal túžby obsahuje silné tlaky do oblasti ezoteriky, vzdelanosti, duchovna na spôsob vzdelancov Rímskej ríše. Vysoká vyspelosť a uctievanie organického života v kozme. Rím neuctieval klasické božstvá, ale iný organický život v kozme. Obal mozoček nesie v sebe záznam obnovenia kontaktu s organickým životom v kozme. Rodostrom obal obsahuje záznamy gréckych vzdelancov z obdobia aténskej ríše. Výkvet vzdelanosti. Dieťa obal obsahuje mimoriadne nadané dieťa, ktoré má kontakt s organickým životom v kozme, čo bolo výchovou zatvorené. Eros obal obsahuje silné túžby po duchovnosti univerzálneho charakteru. Šaman obal obsahuje výkvet kozmických šamanov. Teda takých, ktorí psychicky prenikali do reálneho kozmu okolo nás. 7 obalov obsahuje všetko o organickom živote v kozme.

Embryonálny vývoj
Extrémne krátke obdobie zvieracích fáz vývoja a tak isto rýchla fáza ľudstva. Mali ste veľa času v embryonálnom vývoji doslova žiť a žili ste kozmické vedomie a psychicky v kozme. Nadobudli ste univerzálnu myseľ, ktorá je vzdialená bežnému ľudskému spôsobu existencie. Pôrod bol šok návratu na planétu Zem.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Máte v sebe neuveriteľný chaos. Chcete žiť bežným životom, ale cítite zvnútra sily, ktorým nerozumiete a zatiaľ ani nechcete rozumieť. Asi bude problém žiť bežný spôsob života.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch dôsledne likvidujete svoj zvláštny duchovný základ a chcete ho zatvoriť a žiť bežným životom. A to je nebezpečná tendencia. Ešte nikto nezvíťazil nad podvedomím. Takýto boj nemá zmysel a prinesie iba nepríjemnosti.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú biele kvietky. Vyspelá morálka a etika, ktorá vás odvádza od vašej duchovnosti a kozmickej mysle. Chcete dať na prvé miesto človeka a ľudskú spoločnosť. A chce to aj vaše podvedomie?

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si uvedomíte, ako ste sa vlastne vyvinuli v embryonálnom období.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.