Minulý rok som prosila o vašu pomoc, odporučili ste liečbu u psychiatra, tú držím doteraz. Je možné preveriť znovu zdravotný stav? Verím vám a chcem vedieť, ako pokračovať ďalej. Vďaka.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom podvedomí. V minulosti ste mali psychické problémy. Všetko sa stabilizuje a učíte sa prijímať svoje podvedomie a žiť aj to, čo máte v podvedomí. Príjemne ste prekvapili zmenou svojho životného štýlu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku okrem sleziny, ktorá vykazuje chorobný stav. Mali by ste sa zaujímať, čo sa v nej deje a dať si ju vyšetriť. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Čo je na rozdiel od predchádzajúcej diagnostiky pokrok. Dopomohla k tomu asi liečba u psychiatra a zmena vnútorného postoja voči duchovnému podvedomiu.

Povaha
Stále ste psychicky usadená v gangliách okolo orgánov a častí tela. Charakterizuje to obrázok prijatia svojho podvedomia a kozmu ako takého. Aj keď niekedy máte túžbu žiť po svojom, ale uvedomujete si, aké to bude mať dôsledky.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na kozmos a hviezdy, aj keď nechcete a máte ešte na to apatiu. Povrchová vzrušivosť: kozmos. Pohlavná vzrušivosť: kozmos a ľudia, ktorí majú takýto osud. Vzdycháte, ale nakoniec chcete. Citová vzrušivosť: knižky o kozme.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry. Dôrazne ich odmietate. Okolo vás je stále viac bielych anjelských sfér. Ale ešte ťažko znášate, že nemôžete byť deštruktívna. Vhodné sú sivé anjelské sféry, ktoré vytvorili detskí dyslektici. Nevytvárajte si vlastné anjelské sféry. Čítajte si Anjelskú školu na mojich stránkach ako vhodnú terapiu. Nateraz sú vhodné sivé anjelské sféry detských dyslektikov. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Dnes je v nich radosť a chuť mať veľa spoločné s kozmom. Aj keby ste najradšej celý kozmos roztrhali. Keď to spravíte, tak znovu psychické problémy. Mnohí ľudia musia žiť niečo vyššie a nielen bežný pozemský život.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Uvedomujete si, že ste iná ako bežní ľudia a postupne cítiť, ako sa prispôsobujete. O kozmickom vedomí a kozmickej ezoterike si veľa nájdete v Kozmos sekcii na stránke.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snových pochodoch ešte stále silne presadzujete túžbu žiť bežným životom. Skúste dať viac priestoru podvedomiu.

Hviezdy, šťastný osud
Je v tom, aby ste žili aj bežný život, ale súčasne aj to, čo vyžaduje podvedomie a to je duchovný rozvoj kozmickej osobnosti. Verím, že si vhodne vyberiete.

Pridaj komentár