Zaujímalo by ma, ako som na tom som v oblasti génov. Poprosím o vypracovanie profilu. Ďakujem.

Viem, že sa dlhodobo dávate do poriadku a bolo rozumné pozrieť sa aj do genetickej roviny (predošlý profil B 56). Bol by som rád priniesol lepšie správy, ale snažím sa o reálnosť pohľadu, aj keď je značne negatívny. Na genetickej rovine sú skryté vážne nepríjemnosti. No organizmus ich chce liečiť.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Vo všetkých oblastiach sú poškodené trvalo alebo slabo rozvinuté určité malé oblasti. A to všade, najväčšia plocha je v mozočku. Sú to hluché a prázdne bunky z embryonálneho vývoja. S tým nič nenarobíte. Epitelové bunky v poriadku. Orgániky v bunkách v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Gény na devastáciu neurónových oblastí. Tendencia rozširovať poškodené oblasti. Ďalší gén na devastáciu trávenia.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta sú trvalo poškodené skupiny buniek v nervových dráhach. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy štandard. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Gény dlhovekosti a dobrý vývoj.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Gény dlhovekosti sa tvoria.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa tvoria.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové jadrá nastavené ešte na 40 rokov životnosti. Mitochondriálne jadrá nastavené na 20 rokov životnosti, čo je slabé. Gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové jadrá žiadna životnosť. Mitochondriálne jadrá rizikovosť. Gény: je tu rizikovosť, časť génov tlačí do detstva a časť do staroby. Takíto ľudia môžu nečakane skolabovať a dostať sa do komatických stavov. Občas sa do tejto zóny dostanete a tušíte, že je zle. Treba riešiť. Riziková oblasť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto je mechúr. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Gény v poriadku a dlhoveké. Iba gény srdca sa medzi sebou ničia a „rozdávajú si zauchá“. Sú príliš mladé a nevedia naskočiť do normálneho genetického stavu. Môže to spôsobovať zmenšovanie výkonnosti srdca. Celkovo ide srdce geneticky do línie vtáčích buniek, čo je riziková zóna. Ešte jedna línia na potkanie bunky a prúser je istý.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: tvoríte asi 1 000 000 užitočných látok, ktoré podporujú nervové dráhy a neurónové bunky.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem za profil. No výhra v lote to nie je, ale myslím, že niečo sa s tým dá robiť. Viete už, ako sa dá organizmus opravovať na tejto úrovni? Aký postup navrhujete?

Liečba oblasti neurónov
Zoberte si antikorovú vidličku, oviňte ju drôtom a obaľte alobalom. Prikladajte si ju na telo, asi 2 krát postupne prejsť celé telo počas 2 mesiacov. Terapia trvá asi 40 minút.

Zoberte 4 ks malých antikorových vidličiek, oviňte drôtom a obaľte alobalom. Prikladajte na telo, asi 2 krát postupne prejsť celé telo počas 2 mesiacov.

Liečba lymfatického riečišťa
Zoberte 5 hliníkových mincí, zviažte drôtom a zabaľte do alobalu. Prikladajte okolo tela asi 2 krát.
Zoberte 5ks 10 korunáčok, zviažte drôtom a zabaľte do alobalu. Prikladajte okolo tela asi 2 krát.

Liečba hormonálnej sústavy
Zviažte 5 ks tenkých kovových trubiek drôtom a zabaľte do alobalu. 2 krát prikladať na telo.

Liečba srdca
5 hliníkových trojuholníkov alebo z pozinkovaného plechu zviažte drôtom a obaľte alobalom. Prikladať na telo asi 2 krát. Po mesiaci sa prihláste na kontrolu.

Pridaj komentár