Prosím vás o radu. Pred dvomi týždňami som si vyvrtla členok. Stáva sa mi to často, členok som už mala viackrát vyvrtnutý, no teraz to je vážnejšie. Zaujíma ma „duchovná príčina“. Snažím sa v každej disharmónii zdravia nájsť nejaké ponaučenie. No tentokrát si neviem rady.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa vo vás deje. Nastupujú u vás poruchy spánku. Zlý prechod z nočného do denného vedomia. Počas dňa otvorený čiastočne spánkový režim. Pokiaľ máte záujem, vyplňte si spánkový dotazník a pozriem sa na to podrobnejšie.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Disharmonický stav je v hormonálnych žľazách.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo vzdialený od tela, aj podvedomé obaly. Celkový stav vyžaduje konzultáciu so psychológom a vhodné psychoterapie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá často býva v stave zaspávania a z toho vyplývajúcej nepozornosti na svoje okolie.

Povaha
Psychicky ste klasicky usadená v strednom mozgu. Odtiaľto ide spojka do temenného mozgu. Ide o epileptickú povahu. Nemám na mysli epileptickú chorobu, ale psychický stav. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má poruchy spánku. Počas dňa sa spánkový stav z noci nezatvorí a preniká do denného vedomia. Teda fungujete neustále počas dňa, ako keby ste zaspávali. To nedovoľuje jasne vnímať, čo sa deje okolo vás. Treba si dávať pozor a všetko kontrolovať aj dvakrát, aby nedošlo k vážnejším úrazom.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: vykazuje prvky tvrdosti, ale pod kontrolou. Povrchová vzrušivosť: zvieracia agresívnosť, ale v rámci normy. Pohlavná vzrušivosť: v zóne náruživosti a sexuálneho vyžitia. Citová vzrušivosť: náboženské predstavy. Celkovo v rámci normy a epileptickej povahy. Kontrolovaná agresívnosť.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali odtlačky anjelských sfér, ktoré vytvorili detskí dyslektici. Okolo vás sú biele anjelské sféry, ktoré viete poslúchať, ale občas chcete hazardovať a dokazovať si, čo vydržíte. Skúste sa krotiť a nedokazovať si, čo zvládnete ako frontová vojačka. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly podvedomia. Obal túžby obsahuje záznam stať sa vojačkou. Obal mozoček má poslanie dozorkyne vo väzení. Rodostrom obal obsahuje veľa predkov s vojenskou minulosťou. Dieťa obal obsahuje svet armády. Zviera obal obsahuje agresívnosť účelne používanú. Eros obal obsahuje fenomén frontového sexu a sexuálneho vybitia agresie. Šaman obal obsahuje predstavy extrémneho šamanstva na bylinkách a jedoch. 7 obalov spolu obsahuje všetko o zbraniach a násilnostiach.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V zásade nejdete proti svojmu podvedomiu a ste s ním v súlade.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu tvrdo a agresívne útočíte na podvedomie. Odmietate žiť duchovne, čo má za následok určité poškodenie spánkového režimu. Máte stav frontového vojaka, ktorý musí bez spánku pochodovať ďalej a ďalej. Zamyslite sa nad stavom vášho nočného režimu. Pokiaľ chcete, vyplňte si spánkový dotazník.

Pridaj komentár