Chcela by som vás poprosiť bližšie skontrolovať zdravotný a psychický stav. Nemôžem sa zhlboka nadýchnuť, akoby mi niečo bránilo roztiahnuť hrudník, mám pocit, že nedýcham spontánne. Zhoršuje sa to počas noci, často sa na to zobudím a nemôžem zaspať.

Požiadali ste ma o veštecký odhad toho, čo sa deje vo vašom organizme. Stav sa celkovo zlepšuje. No stále je hlavná príčina v psychike. V ďalšom kroku vám vypracujem psychoterapie.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Starostlivosť organizmu o bunky v tejto oblasti je nedostatočná. Oproti minulému profilu mierne zlepšenie.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto je nervstvo v oblasti tuku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Nič sa nezlepšilo.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo pankreas v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň skoro všade. Najslabšie miesto je v panvovej kosti. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Stav sa mierne zlepšil.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Prišlo k zlepšeniu lymfatického riečišťa v tuku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy v poriadku a stav sa postupne zhoršuje. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začiatok chorobnosti a jej postup. Príčina chorobnosti je v rovine psychickej.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Slabé miesto sú tukové bunky okolo tela. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. V tukových bunkách nastalo zlepšenie.

Geriatrická diagnostika tuku: tukové bunky tvoria celkovo už iba 5 000 toxických látok, došlo k zníženiu na polovicu oproti minulej diagnostike. Tieto toxické látky útočia hlavne na kostnú dreň.

REAKCIA NA PROFIL

Mám otázku k tomuto vypracovanému geriatrickému profilu. Všade uvádzate, že moje bunky sú v stave ako 50 alebo 60 alebo 70 ročnej osoby, prosím ako to mám chápať? Dakujem.

To znamená, že váš organizmus sa poriadne nestará o bunky. Majú  kondíciu ako u 50 až 70 ročnej osoby. Mali by mať kondíciu ako u 10 ročnej osoby.

POSTUP LIEČBY

Znovu odporúčam, aby ste si čítali Geriatrickú poradňu a tu zverejnené články a prípady. Pozerali obrázky jaskýň na mojich stránkach v sekcii Obrázky z internetu. Prezerajte si a vyhrážajte sa pudom podľa odporúčaní v článkoch. Ešte stále to nemáte otvorené v tenkých a hrubých črevách. Ťažko príde k nejakému ozdraveniu, pokiaľ nerozbehnete tento systém liečby. Pudy v črevách považujete za svoje dieťa, o ktoré sa treba starať a to nie je správny prístup.

Geriatrická liečba podľa pudov: kúpte si rozličné kvety, dajte ich do plátenného vrecka z tenkej látky a prikladajte na telo. Toto zrealizovať asi 2 krát za 2 mesiace. Jedna procedúra trvá asi hodinu a vrecko si posúvajte vždy na iné miesto na holom tele.

Z bravčovej slaniny nakrájajte tenké plátky veľkosti 10×20 cm a prikladajte na telo. Posúvajte po tele. Robte tak 3 krát za 2 mesiace. Procedúra trvá 30 minút. Potom telo osprchovať. Táto procedúra je zameraná na likvidáciu nežiaducich látok v tuku a zároveň na to, aby sa v tuku začali vyrábať náhrady hormónov.

Kúpte si mydlo na pranie, je viac druhov, najlepšie je to skoro biele. Pred sprchovaním ho šúchajte nasucho po tele a potom osprchovať. Robte tak skoro každý alebo každý druhý deň počas dvoch mesiacov.

Zoberiete si zlatý prsteň alebo náušnicu a pred jadrovým mydlom si zlatom šúchate telo. Musí to byť zlatý predmet.

Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu, pokiaľ máte chuť sa dať trvale do poriadku.

Pridaj komentár