Na konci konečníka mám silné bolesti, po vyprázdnení mi konečník opuchne, občas krváca. Chcem vás poprosiť zdiagnostikovať môj zdravotný stav a zároveň navrhnúť geriatrickú liečbu. Nerada by som, aby sa konečník musel riešiť chirurgicky.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel a odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Bude vhodné vypracovať aj mikrobiálny veštecký profil. V organizme je množstvo nežiaducich mikroorganizmov.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov. Slabé miesto nie je. Organizmus sa skvelo stará o túto oblasť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je v oblasti žalúdka. Lepok z obilia upcháva vlásočnice ciev a čiastočne aj lymfatické cievky. Na určitý čas je vhodné postupne prestať jesť chlieb, asi 2-3 mesiace. Nahradiť bezlepkovou stravou. Organizmus to vyčistí.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je oblasť žalúdka.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70, čo by sa dalo zistiť aj lekárskymi testami, ale v spodnej hodnote. Odporúčam dať do poriadku. Príčina chorobnosti je v prirodzenom úbytku výkonnosti hormonálnych žliaz a treba náhradu z tukových buniek. Časť hormónov sa môže tvoriť práve v nich.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto je žalúdok z dôvodu ukladania lepku. A celkovo sa ukladá v krvnom riečišti a treba vyčistiť. Stav buniek orgánov ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita za štandardné bunky v tele je dostatočná. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo slabá a nedostatočná. Zle by reagovala aj na neštandardné mikroorganizmy, keby sa v tele vyskytli. Treba zdiagnostikovať osobitne v rámci mikrobiálneho profilu.

Geriatrická diagnostika konečník: kyvadlo konečník klasicky obkreslilo, teda žiadny závažný stav. Slabé miesto je zvierač konečníka. Príčina je v hlbšej rovine, zmeny vo vnútri buniek a treba to liečiť, až potom operačný zákrok.

REAKCIA NA PROFIL

Týmto vám ďakujem za vypracovanie ger. profilu a teším sa na vami určený postup, ako problematické časti dostať do normálu. Budem dodržiavať vaše liečebné odporúčania. Ďakujem, že ste ochotný sa mi venovať.

Geriatrická liečba podľa pudov

V strave obmedziť potraviny s lepkom a piť lipový čaj s citrónom. Vypiť aspoň 20 šálok čaju počas 2 mesiacov. Obmedziť čokoládu, mäso a sladkosti.

Kúpte si ružu. Lupene poumývate a pred sprchovaním si raz lupienkami pošúchate telo. Vyskúšajte si najskôr reakciu kože. Iba raz pošúchať celé telo a osprchovať.
Asi 3 krát v priebehu 2 mesiacov pošúchať telo čerstvými kvasnicami a osprchovať.
Prikladať na telo šupy z pomaranča bielou stranou, alebo pošúchať telo. Potom osprchovať. Odskúšať reakciu. Robte tak 6 krát počas dvoch mesiacov.
Konečník oplachovať vlastným močom. Umyť vodou. Aspoň 20 krát za 2 mesiace.
Vkladať klasické detské čípky, ktoré sa dávajú deťom proti teplote. Asi 20 kusov. Konečník natierať harmančekovou masťou. Vytlačíte trochu masti, do ktorej pridáte úplne na prach rozdrvený jeden acylpyrín. Pomiešate, nanesiete na konečník, počkáte asi 10 minút a umyjete. Zrealizovať asi 7 krát za mesiac. Je tam nejaký vírus a treba ho zlikvidovať. Zo začiatku si masť nechajte kratšiu dobu, keď vás to začne štípať, treba umyť. Do oblasti konečníka prikladať kúsok okrúhleho magnetu aspoň 20 krát na 10 minút po dobu 2 mesiacov. To by mohlo stačiť na ozdravenie tejto časti tela. Po dvoch mesiacoch sa prihláste na kontrolu.

Mikrobiálny profil

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je. Epitelové bunky majú dostatočnú životnosť. Orgániky v kostnej dreni vo vnútri buniek sú poškodené a treba napraviť. Bunkové a mitochondriálne jadrá sú v poriadku. Chromozómy sú v poriadku. Gény dlhovekosti sú prítomné.

Geriatrická diagnostika dcérskych buniek v kostnej dreni: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú znetvorené a poškodené, treba riešiť. Bunkové a mitochondriálne jadro majú slabú životnosť a treba riešiť. Chromozómy sú poškodené a treba riešiť. Gény: je tu deštruktívny gén, ktorý chce odfláknuť robotu a biele a červené krvinky vyrábať zmätkovito. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika bielych krviniek: biele krvinky neurofilné, eosinofilné, bazofilné a monocytné sú celkovo slabé, čudne sa správajúce a lenivé. Treba riešiť úroveň týchto dcérskych buniek. Detská žľaza a lymfatické uzliny sú v poriadku. Vypracujem vám návrh na liečbu dcérskych buniek.

Geriatrická liečba  dcérskych buniek podľa pudov

Oblasť orgánikov v kostnej dreni: kúpte si pol masla, dajte do igelitového vrecka a prikladajte na kĺby rúk, nôh, chrbticu, lopatky a rebrá. Aspoň 4 krát počas 2 mesiacov, vždy použite nové maslo. Terapia trvá 20 minút.

Oblasť orgánikov v dcérskych bunkách: bude sa riešiť prikladaním masla.

Oblasť bunkových jadier v dcérskych bunkách: kúpiť tvaroh, dať do igelitu a robiť ako u masla. Môžete dať spolu.

Oblasť chromozómov v dcérskych bunkách: maslo, tvaroh a zlatý prsteň pridať a robiť spoločne.

Oblasť génov v dcérskych bunkách: k maslu, tvarohu, zlatému prsteňu pridajte niekoľko hliníkových mincí a robte terapiu spolu.

Oblasť bielych krviniek: maslo, tvaroh, prsteň, mince do igelitového vrecka a všetko zabaliť do alobalu.

Prihláste sa o 2 mesiace na kontrolu.

Pridaj komentár