Už dlhšiu dobu mám problém s partnerom. Už tam nie je taká láska ako bola na začiatku. Sme 4 roky spolu a stále sme sa neposunuli ďalej. Stále sa mi zdá, že len ja som tá, ktorá sa snaží, aby sme sa mali lepšie a on preto neurobí nič!

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, aký je váš partnerský vzťah. Je mi moc ľúto, ale nemôžem napísať, že by bol v dokonalej láske. Vy ste schopná lásky a aj ju dávate, ale narcistovi, ktorý lásku berie, ale nedokáže dávať. Aj takýto môže byť partnerský vzťah. Verím, že to rozumne predýchate.

Zdravotný stav ona
Bol vyhodnotený osobitne (B107).

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, iba hormonálne žľazy neboli obkreslené. Začínajúca chorobnosť. No zatiaľ nič akútne ani vážne.

Psychický stav ona
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú vo vnútri tela. Štandardný psychický stav.

Psychický stav on
Aurický obal nie je okolo tela, ale mierne vyosený z tela von. Teda boli by vhodné psychoterapie u psychológa. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce zámerne poškodzovať. Nechuť žiť a uzatvárať sa do seba a od všetkých pokoj. Vychutnávať si svoj strach vo vnútri.

Povaha ona
Bežní ľudia sú usadení v niektorej oblasti výskytu neurónov v tele, najčastejšie v strednom mozgu. Vy nie ste nikde usadená a všetko robíte vo svojich predstavách. Čo je niečo ako jogínske vedomie, ktoré nemá základ v neurónoch. Jemné usadenie v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá funguje nie z neurónov ako pevného základu, ale zo svojich spomienok a predstáv.

Povaha on
Je psychicky usadený v mozočku. Usadenie je veľmi slabé. Charakterizuje to obrázok osoby inklinujúcej k židovstvu a vnímaniu sveta na základe znakov. Žije si vo svojom svete. Niečo podobné ako vy.

Takéto dve osoby sa k sebe hodia z dôvodu psychickej blízkosti. Obidvaja žijete vo svojom vnútornom svete a vonkajší svet vám veľa nehovorí.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na svoje predstavy a spomienky. Povrchová vzrušivosť: v predstavách. Pohlavná vzrušivosť: vo svojich predstavách. Citová vzrušivosť: samota a smútok.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na seba ako narcista so ženskými prvkami. Povrchová vzrušivosť: na svoje telo. Pohlavná vzrušivosť: na svoje pohlavie. Citová vzrušivosť: byť krásnou ženou.

Celkovo ani jeden ani druhý nemáte tendencie vytvoriť vzťah zamilovanosti a zblížiť sa vnútorne. Každý je zamilovaný do seba alebo svojich predstáv. Ste pri sebe a každý sám so sebou.

Láska
Z vašej strany láska a partner bohužiaľ deštruktívny stav a vzťah. On očakáva, že budete milovať iba jeho a všetkého sa vzdáte, aj vlastných predstáv. Totálne žiť iba pre neho. To sú klasické narcistické sklony. Keď to nedostáva, je nespokojný. Museli by ste ho velebiť, uctievať a milovať viac ako seba. Čo odmietate a očakávate, že keď dávate, tak chcete aj dostávať.

Privlastňovanie
Vzťah charakterizuje, ako vás on dostáva do otroctva uctievača. On ako narcistické božstvo.

Rovnoprávnosť
Vy áno, ale on nie, ste otrok lásky a uctievania.

Romantickosť vo vzťahu
Vy áno, on iba otroctvo uctievača.

Racionálnosť vo vzťahu
Vy racionálnosť a múdrosť. On trvá na uctievaní a nezaujíma ho nejaké racio.

Kamaráti
Obidvaja chcete byť vo vzťahu kamaráti, ale vy ten slabší a v pozadí a on narcista dôležitý.

Nezávislosť
On totálna nezávislosť, vy závislá na láske. On chce, aby ste boli niečo, čo musí trpieť za to, že ho milujete nedokonalo.

Žiarlivosť
Vy žiarlivosť, on nie. Vie, že vás nestratí, lebo chcete jeho lásku.

Symbiotické
Vy chcete symbiózu lásky, ale on chce vaše otroctvo. Obdiv seba.

Objektívnosť
Vy nevnímate svojho partnera objektívne, ale ako túžbu darovať mu lásku. On to vie a dokáže byť objektívnejší a dožaduje sa viacej.

Sebeckosť vo vzťahu
Vy ste nesebecká a úprimná. On je sebecký a to mimoriadne. Tvári sa, že mu dávate málo lásky a hľadá cesty, ako dostať všetko a úplne. Teda určitý druh napätia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.