Bol by som rád, ak by ste si našli čas a spravili mi profil na podvedomé obaly. Teda čo mám napĺňať v živote momentálne.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia (predošlý profil B 15). Realizujete univerzálnu duchovnosť a dorazili ste do systému ezoteriky dvojníkov. Pokračujte vo svojom duchovnom ťažení a prestaňte sa hrať na malého chlapčeka.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Nič akútne alebo závažné. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je dobre usadený okolo tela a psychika je stabilizovaná. Všetko v poriadku.

Povaha
Keďže meditujete v systéme univerzálnej ezoteriky, tak ste psychicky usadený vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, gangliách, brušnom mozgu a v chromozómoch. Teda na 7. oblastiach výskytu neurónov. Bežne sú osoby usadené iba v jednej oblasti a to najčastejšie v strednom mozgu.
Ďalej realizujete ezoteriku dvojníkov a tak ste sa vďaka dvojníkom usadili aj psychicky v atómoch a časticiach svojich neurónov. Okolo vás v aure sa nachádza množstvo vytvorených dvojníkov ako energeticko-informačné kúsky. Tieto je možné vnímať iba veštecky upravenými zmyslami. Máte tu cez pyramidálne predstavy uložených do 100 dvojníkov.
Dokážete cez dvojníkov psychicky prenikať do kozmu, k organickému životu v kozme. Dokážete psychicky prenikať do sveta mŕtvych spomienok, ktoré zostávajú po smrti ľudí, zvierat a rastlín. Cez dvojníkov dokážete psychicky operovať aj v atómoch a časticiach a kontaktovať tu dvojníkov, ktorých po svojej smrti zanechali ľudia alebo vyspelejší organický život v kozme.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť sa prejavuje v 7. neurónových oblastiach a charakterizuje to obraz ovládnutia sexuálneho podvedomia. Cítiť oslobodenie od rozmnožovania a párenia. Vaše túžby, želania a celkovo vaše ego a intelekt sa dostali z područia buniek a môžu vnímať svet v kozmickom rozmere. Čo je základ vrcholovej duchovnosti smerujúcej do sveta atómov a častíc.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Ide o energetické odtlačky zo sveta mŕtvych spomienok. Keďže meditujete, máte všetky druhy týchto anjelských sfér. Máte priamy kontakt do sveta mŕtvych spomienok a priamo k originálom. Takisto máte vytvorených niekoľko anjelských dvojníkov. Vaša spolupráca s nimi je nedostatočná a zaryto si chcete žiť po svojom a nie k úspechu. Našťastie anjelskí dvojníci vám už robenie totálnych sprostostí nedovolia. V 12 roku života ste dostali podvedomé obaly, teraz sú plné dvojníkov a vedú k premosťovaniu ľudskej psychiky a psychiky dvojníkov.

Chromozómová a génová rovina
Vaši dvojníci vám nedovolia, aby ste sa doslova hrali s podvedomím a tvrdo vás potlačia, pokiaľ nedáte priestor podvedomiu vo svojom živote.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj tu dvojníci spravili ostrý a razantný poriadok a presadzujú podvedomie. Každý útok na podvedomie vám zrátajú. Jednoducho to nedovolia. Musíte ísť vpred k úspechu a ezoterickej duchovnosti. Mykáte sa ako pes na reťazi. Dieťatko sa nemôže hrať na piesočku. Rozčuľuje vás to a cítite sa nepríjemne.

Hviezdy, šťastný osud
Začať sa spoliehať na dvojníkov. Chcieť v živote úspech. Chcieť vysokú duchovnosť.

Pridaj komentár