Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom tele (predošlý profil B 234). Dostanete tú najvyššiu pochvalu. Geriatrický program beží tak, ako u málokoho. Všetky jeho možnosti využívate. No treba sa zamerať, aby ste to využívali na 100%.

V celom tele sa realizoval geriatrický program. Všetky bunky tela majú stabilné bunkové blany, orgániky, chromozómy, gény, génové sekvencie k dlhovekosti upravené. Molekulárna štruktúra: oceľové laná s uzlami, čo je výborné. Tento stav je všade.

V tuku tvoríte 10 miliónov užitočných látok, ktoré natekajú do organizmu na 98%, čo je výborné.
V tuku sa začínajú tvoriť ďalšie zhluky tukových buniek do náhrady za slabo fungujúce orgány. Tento proces začína. Budú mať za úlohu podporovať činnosť orgánov v tele.

Pudy v brušnom mozgu začali riadiť dvojníci pre geriatriu, čo je výborné. Prienik pudov do tela je silný, razantný a stabilný. Niet miesta, kde by neprenikali.

Bunky blán sa neustále modifikujú a pomáhajú upravovať iné bunky v tele. To isté ide v prípade chrupaviek, okostice, lymfatických vačkov.

Modifikácie v tuku bežia optimálne a podľa plánu. Systém správneho vyživovania tela postupuje a rozširuje sa v tele. Systém kontroly mikroflóry v tele je rozvinutý dostatočne. Mikroorganizmy sú geneticky kontrolované. Biele krvinky pracujú ako hodinky. Génové sekvencie sa všade upravujú k dlhovekosti.

Organizmus pracuje na modifikácii svalových buniek na blastulové a molekulárne reťazce. Všetko ide, ako treba.

V 7. neurónových oblastiach sa postupne buduje trvácnosť geriatrického programu.

Pankreas posilnil a vytvoril nové bunky a pôsobí mlado a sviežo. Orgány tela sa posilnili a zväčšili. Pôsobia zdravo a vitálne. Posilňuje sa nervový systém.

Časť pľúcnych buniek začala čistiť krv, aby sa šetrili obličky. Vhodné genetické zmeny v pľúcnych bunkách.

Posilnili sa aj oblasti hormonálnych žliaz. Idú ako dobre namastený stroj.
Obličky a slezina sa zreparovali na mladé a mimoriadne účinné zariadenia.
Biochémia tela je vzorová.

Pridaj komentár