Momentálne hľadám cestu, ako sa dostať zo zdravotných problémov. Pred rokom mi diagnostikovali astmu a nasadili lieky, ktoré dlhodobo užívam, diagnostikovali mi nízke hodnoty železa, momentálne sa cítim dosť vyčerpaná. Chcela by som vás poprosiť o diagnostikovanie môjho zdravotného stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na príčiny vašich zdravotných problémov. Zdá sa, že sú vyvolané ako únik alebo útek do duchovných oblastí. Skrytý spôsob venovania sa ezoterike vyvolaním choroby. Neodporúčam takýto prístup.

Psychický stav
Aurický obal je čiastočne mimo fyzické telo a tiež obaly podvedomia sú z tela von. Naznačuje to na čiastočnú psychickú nestabilitu. Odporúčam psychoterapie.

Povaha
Ste neštandardne usadená v gangliách tela. Odtiaľto vychádzajú vaše psychické pochody. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zvedavá na všetko okolo ezoteriky, liečiteľstva a terapií. No iba ako zbierka poznatkov.

Sexus
Sexus povahy je usadený na gangliách orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby eroticky zvedavej a skúmajúcej. Táto zvedavosť vás plne uspokojuje. Sexus centrum je umiestnené v hlave, teda určité ambície, menej rodina a deti. Charakterizuje to obrázok túžby niečo dosiahnuť a nespokojnosť z nenaplnených túžob. Sexus podvedomie. Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na obrázky tantry a všetky múdrosti okolo erotiky. Povrchová vzrušivosť: na seba a svoje telo. Pohlavná vzrušivosť: na všetko, čo súvisí s ezoterikou. Citová vzrušivosť: na magické rituály. Celkovo netradičné sexuálne podvedomie vedúce do ezoteriky.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. V 4. roku života ste dostali silné diamantové sféry šťastného osudu. No využívate ich iba vo chvíľach životných problémov. Ináč vás nezaujímajú. Aura je okolo vás v guľovitých útvaroch, čo je typické pre povahu usadenú v gangliách. V aure máte obrázky z ezoteriky Čecha F. Bardona. Tieto obrazy sa usilujú vo vás realizovať. Túžby obal obsahuje túžbu osoby, ktorá nemala čas venovať sa ezoterike a teraz nechce svoju príležitosť prepásť. Mozoček obal životného poslania obsahuje študovať psychiku človeka a meditovať. Rodostrom obal obsahuje zápis predka, ktorý sa venoval ezoterike iba teoreticky a nie prakticky. Dieťa obal obsahuje záznam o pohrebných rituáloch a obradoch prírodných národov. Zvierací obal obsahuje obrazy hadov a rituály so zvieratami. Eros obal obsahuje hľadanie spriaznenej duše pre vyššie ezoterické sféry. Šaman obal obsahuje obrázky afrických šamanov. 7 obalov spolu obsahuje v sebe kompletný zápis diela F. Bardona.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť nezmyselný spor medzi tantrickou jogou a všestrannejšou ezoterikou. Vy chcete nehybnosť a kľud duše a podvedomie chce širšiu ezoteriku a duchovné napredovanie. Nehybnosť asán je iba základ ezoteriky a nie jej cieľ. Doslova úplne zbytočný vnútorný spor. Bojujete s podvedomím a nechápem prečo. Ako keby ste chceli robiť ezoteriku iba teoreticky a nie prakticky.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Iba sa opatrne dotýkať ezoteriky a duchovna. Okolie vás tlačí, aby ste všetko duchovné zahodili a vy nedokážete povedať nie a venovať sa tomu, čo vás priťahuje. To má vplyv na váš duchovný stav. Podvedomie chce aktívnu ezoteriku a duchovný život. To je aj príčina vašich zdravotných problémov, cez ne sa dostávate k ezoterike a okolie musí to tolerovať, lebo to robíte kvôli zdraviu. Naberte odvahu robiť ezoteriku otvorene a nie cez chorobu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu zúrivo bojujete voči osobám, ktoré chcú všetko ezoterické vo vás zničiť a pokoriť vašu dušu a hrdosť. Chorobu si plánujete ako únik z tejto situácie. Skúste to prehodnotiť a žiť otvorene duchovne. Je čas zmeniť postoj a neničiť si pre iných zdravie a život.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď dáte do popredia otvorenosť voči duchovnu a ezoterike.

Čo dopomôže stabilizovať psychický stav

Zožeňte si ezoterickú literatúru rôzneho druhu a pravidelne si ju čítajte. Hlavne knižky F.Bardona Brána k opravdovému zasvěcení, Lexikon symbolov, Tantra a podobné knižky. Ku knižkám si vytvorte hlbší vzťah. Nie meditovať, ale radosť, že sú pri vás. Môžete realizovať aj  v ezoterickej knižnej predajni. Pravidelné nahliadnutia a vytešenie sa.

Pomohlo by, keby ste sa venovali niektorému druhu bojových umení ako spôsobu ovládania seba samej. Tak isto niečo na spôsob zen budhizmu a japonského bojovníka. Celkovo v živote prejsť na uctievanie japonskej kultúry.

Začnite si čítať na mojich stránkach Sexuálnu školu, Tantra sekciu a spoznávajte svoju vlastnú sexualitu, naučte sa ju ovládať pre duchovné účely. Študujte a ponárajte sa do hĺbky svojej sexuality. Viac sa stotožnite so svojou fyzickou sexualitou. Usilujte sa o to, aby ste vlastnú sexualitu dostali do vonkajšieho prejavu a bežného života.

Čítajte si Kabalu a Teosofiu na mojich stránkach. Kreslite japonské písmená, kaligrafiu. To by umožnilo lepšie spojiť vaše osobné ego s podvedomím.

Programujte a vizualizujte svoju budúcnosť s ezoterikou a duchovnosťou. Praktizujte ezoteriku tak, aby vám stabilizovala psychický stav a pomáhala životom. Robte tak pravidelne každý deň.

Upevnite svoje ego a jasne si stanovte, čo chcete v živote dosiahnuť a neprechádzať z jednej strany záujmu na druhú, či nezáujem o ezoteriku a duchovno celkovo. Z duchovna spravte pevný stred svojho ega.

Počas dňa realizujte ezoteriku a želajte si, aby sa stala súčasťou vášho snového života.

Pridaj komentár