Asi rok a pol mám zdravotné obtiaže v zmysle bolesti svalstva, kĺbov, únavový syndróm, svalovú slabosť, zníženú výkonnosť, bolesti hlavy, opakovane mierne zvýšené hodnoty hepatálnych testov, zvýšené hodnoty krvných tukov a kyseliny močovej, pískanie v ušiach, alergické prejavy, bolesti, resp.pocity ťažoby v oblasti hrudníka, depresívne ladenie a sklony ku skepse. Prosím o diagnostikovanie.

Požiadali ste ma, aby som vám pomohol objasniť, čo sa asi deje vo vašom organizme. V prvom rade som našiel extrémne preexponovanú imunitnú reakciu na rakovinové bunky. Biele krvinky a celý mechanizmus ničí hlavne oblasť pľúc, ale aj ďalšie oblasti tela. Podobá sa to roztrúsenej skleróze, kedy organizmus devastuje aj zdravé oblasti. Rizikovou oblasťou sa stávajú pľúca. Samozrejme, že moje tušenia bude treba podložiť medicínskymi testami. Tiež je otázka, aký vplyv má vaša psychika na imunitný systém a či nie je imunitný systém trvalo poškodený smerom k zvýšenej aktivite.

Diagnostika Silva objekty: v celom tele sa objavuje veľa geometrických objektov a to dosť husto. Naznačujú na trvale poškodené miesta.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergetické pomery sú celkovo v poriadku. Výnimkou je oblasť pľúc, kde je bioenergia zosávaná do vnútra buniek.

Diagnostika Silva údržba: v tele vládne chaos a neporiadok. Organizmus dostatočne neregeneruje a všetko rieši ako provizórium.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem pľúc. Chorá oblasť.

Diagnostika automatickou kresbou: v oblasti pľúc je rozsiahla kresba, ktorá naznačuje na zdravotné problémy v tejto oblasti.

Diagnostika rezonančná: zase končí v pľúcach a naznačuje na problémy v nich.

Diagnostika echolokačná: znovu pľúca a ich zdravotný stav.

Diagnostika astrálna: mám pocit, že pľúca vyzerajú ako okolie cementárne, kde nie sú čistiace zariadenia.

Diagnostika totemová: totemové zviera vytrhlo pľúca a zahrabalo ich do zeme. Problémová a chorá oblasť.

Diagnostika hlasivkami: v pľúcach je stav ako v aragonitovej jaskyni. Všade vyzrážané minerály.

Diagnostika vyživovacia: pľúca sú odrezané od výživy a prítok živín je minimálny.

Diagnostika aurická: na pľúcach sa objavujú veľké kríže, aurický obal okolo pľúc chýba.

Diagnostika najhoršieho miesta: pľúca.

Diagnostika špiritistická: naznačuje znovu na problémy s pľúcami. Riziko je vysoké.

Diagnostika imunitná: zvýšená agresivita bielych krviniek, ktoré majú chuť doslova zjesť vaše pľúca. Imunitná reakcia je predimenzovaná a vybíja sa na organizme. Podieľa sa aj na celkovej devastácii.

Pridaj komentár