Požiadali ste ma, aby som sa pozrel podrobnejšie na váš zdravotný stav. Začínajúcim problémom je pečeň a jej neadekvátne naberanie toxicity do seba. Odporúčam preliečiť. Tak isto aj črevá by potrebovali prečistenie.

Diagnostika Silva objekty: geometrické štvorce sa nachádzajú husto v oblasti očí a naznačujú, že v tejto oblasti sú trvale poškodené miesta.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergie zosáva iba oblasť očí. Ostatné je bioenergeticky v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: okrem očí a obličiek obkresľuje kyvadlo všetky orgány a systémy v tele.

Diagnostika Silva údržba: oči sú príliš tiché, pečeň je preťažená, spracováva príliš veľa toxicity, nedostatočná údržba pečene. Obličky si hovejú a leňošia. Všetko si odnáša pečeň. Vhodná by bola pečeňová diéta. Obličky by potrebovali podporiť aktivitu vhodnými čajmi, do ktorých pridáte malé množstvo ihličia z borovice alebo iného ihličnana.

Diagnostika automatickou kresbou: kresba sa tvorí v oblasti očí a tiež v oblasti pečene. Tieto oblasti sú zdravotne problémové.

Diagnostika rezonančná: vedie ma to do oblasti pečene, ktorá je silne toxikovaná a treba ju preliečiť.

Diagnostika echolokačná: ukazuje na lymfatický systém a uzliny, nedostatok lymfatického moku, ktorý sa tvorí práve v pečeni.

Diagnostika astrálna: v slezine sa objavuje zápalové ložisko, ktoré by bolo vhodné preliečiť čajom z materinej dúšky.

Diagnostika totemová: totemový vlk vám vytrháva pečeň a snaží sa ju detoxikovať pečeňovou diétou.

Diagnostika hlasivkami: ide znovu do pečene, kde nachádzam tiež drobné zápalové procesy. Liečba pivom, kvasnicami – pangamín, čierny chlieb.

Diagnostika aurická: bioenergetický obal okolo tela je stabilný a drobné čierne krížiky sú v oblasti očí a pečene.

Diagnostika sexus: ukazuje na žilový systém, ktorý príliš prudko zosáva z tela toxické látky. V organizme je málo toxicity a hypofýza ako hlavná hormonálna žľaza nemá dostatok materiálu na tvorbu potrebných hormonálnych látok. Kolísavá činnosť a produkcia.

Diagnostika náboženskou energiou: poukazuje na nevyváženú činnosť medzi žilami a cievami. Pomohlo by otužovanie a saunovanie.

Diagnostika elektrickým výbojom: vracia sa k hrubým črevám a poukazuje na slabú nervovú aktivitu v hrubých črevách. Príliš dlho sa tu držia zvyšky potravy. Prepláchnuť črevá pitím kombuchových nápojov. Užívať dlhšie.

Diagnostika najhoršieho miesta: označená bola pečeň.

Diagnostika špiritistická: mali by ste sa zaujímať o pečeň, užívať lieky hlavne na noc a zmeniť svoje stravovacie návyky.

Diagnostika pránická: poukazuje zase na lymfatické uzliny a ich čiastočné poškodenie. Na viacerých miestach sú zničené a nefunkčné. Aj z toho dôvodu by bolo vhodné sa stravovať viac vegetariánsky.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti pracujú dobre a starajú sa o fungovanie organizmu.

Diagnostika bakteriálna: je mierne zhoršená.

Diagnostika imunitná: je v norme a organizmus likviduje zhubné a neštandardné bunky dostatočne.

Diagnostika toxicity: v organizme je nedostatok toxicity z dôvodu nesprávnej činnosti pečene. Treba vhodne nastaviť jej činnosť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár