Chcela by som Vas poprosit, ci by ste sa mohli pozriet na ten moj imunitny system, ci pracuje tak, jak ma. Tiez mam pocit, ze oblicky nejako postradaju energiu, tak ak by ste boli taky laskavy a skontrolovali aj ich. Dakujem.

Bolo by vhodné, keby ste sa začali lepšie zaujímať o svoj fyzický aj psychický stav. Zatiaľ vám nehrozí nič akútne, ale trendy do budúcna naznačujú možné nepríjemnosti. Mali by ste zvýšiť starostlivosť o seba a vyhnete sa problémom.

Diagnostika Silva objekty: trvale poškodené miesta sa nachádzajú v kĺbových spojoch v celom organizme. V kĺboch sa objavujú geometrické trojuholníky.

Diagnostika reiki bioenergie: celkové zosávanie bioenergie v celom organizme. Ide o mierne zosávanie do všetkých orgánov a svalov.

Diagnostika kyvadlom: odmieta obkresľovať všetky orgány, to znamená, že v tele sú určité zdravotné problémy spoločné pre všetky orgány.

Diagnostika Silva údržba: chaotické obrazy, ako keby organizmus na jednej strane upratoval a čistil vnútro a na druhej strane ho sám ničil.

Diagnostika automatickou kresbou: kreslené obrázky sa zjavujú z lymfatických uzlín, ktoré sú na viacerých miestach pozmenené do tvaru malých stromčekov a hrozienok. Je ich asi 40% z celkového množstva.

Diagnostika rezonančná: si vyhliadla oblasť obličiek, kde organizmus ničí vlastné obličky. Deštruktívne obrazy ničenia.

Diagnostika echolokačná: ukazuje na lymfatický systém a poukazuje na to, že organizmus útočí na lymfatické uzliny a decimuje ich.

Diagnostika astrálna: mám pocit, ako keby som plával v niečom mŕtvom a znečistenom. Ako prístavné vody veľkomesta. Veľa zvláštnych toxických látok, bez života.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zaútočilo na obličky, vytrháva ich a odnáša ich na operáciu a liečbu lekárom. Treba sa zaujímať o obličky.

Diagnostika hlasivkami: vedie ma k hormonálnym žľazám, kde je disharmonický stav a slabá produkcia hormonálnych látok. Vhodné je preventívne ich preliečiť.

Diagnostika prvkov: v poriadku.

Diagnostika vyživovacia: v poriadku.

Diagnostika aurická: aurický obal okolo fyzického tela je poškodený v oblasti lymfatických uzlín. Krížiky sú síce len malé, ale naznačujú na disharmonické stavy v organizme.

Diagnostika sexus: bioenergia sexus znovu poukazuje na hormonálnu činnosť a určité disharmónie vaječníkov. Deštruktívne obrazy ničenia vaječníkov.

Diagnostika náboženskými energiami: hovorí o lymfatickom systéme a jeho celkovej pasivite.

Diagnostika elektrickým výbojom: naznačuje na zlú činnosť orgánov tela, sú príliš malátne a pasívne.

Diagnostika najhoršieho miesta: obličky.

Diagnostika špiritistická: boli označené znovu obličky.

Diagnostika autopilota: v neurónoch je všade silná pasivita. Všade drobné latentné zápaly a baktérie. Dostali sa turistikou v zahraničí.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je oslabená a treba sa jej venovať.

Diagnostika bakteriálna: v organizme máte príliš veľa zvláštnych baktérií.

Diagnostika toxicity: organizmus je toxikovaný, treba ho detoxikovať.

Diagnostika psyché: aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela, treba sa venovať aj psychoterapiám.

Saša Pueblo

Pridaj komentár