A 304 – Únava, vyčerpanosť – 2005-01-29 19:31:01


Uz par mesiacov mam zdravotne problemy – som neustale unaveny, vycerpany, nic ma nebavi, nechuti mi jest, napina ma na zvracanie, skoro rano sa budim, mam zahmlene videnie, boli ma hlava, trasu sa mi ruky, mam rozsirene zrenicky, citim mravencenie v oblasti ucha, zvoni mi v usiach, nezaujem o sex …..

Saša Pueblo – Únava, vyčerpanosť – 2005-01-29 19:31:57


Spravil som psychologický profil vášho podvedomia, z ktorého vyplýva, že vaše problémy majú sexuologický charakter. Vo vašej psychike bežia samovoľne sexuálne obrazy a pocity. Zároveň ich máte uzatvorené do seba. Všetko prešlo do snov a nerealizuje sa do vonkajšieho sveta. Tam máte bloky. Zároveň máte otvorenú sexualitu prírodného človeka a zvieraciu sexuálnu aktivitu. Všade cítim veľa bioenergie a sexuality. Vyzerá to tak, ako keby set neustále užívali viagru a pritom nemali sex. Pre vás sú vhodné psychoterapie sexuálneho charakteru.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadny vážnejší zdravotný problém.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzické telo. Je silne uvoľnený a rotuje v priestore. Naznačuje to na vážnejšie psychické poruchy.

Povaha
Ste hysterická povaha a bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok chorej osoby, ktorá nemá seba pod kontrolou.

Sexualita povahy
Je usadená v ústnej dutine a charakterizuje ju obrázok strachu pred všetkým, čo súvisí so sexom.

Pred narodením
Matka počas tehotenstva užívala rôzne lieky na ukľudnenie a na nevoľnosti. Pôsobilo to na váš psychický stav. Neistota a obavy.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok zvieraťa. Máte bioenergeticky otvorenú sexualitu prírodného človeka. Odtiaľto sa rozvádza do tela silná sexuálna bioenergia. Treba riešiť. Bioenergia by mala odtekať cez miechu.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Žiadne obrazy a na konci postava osoby, ktorá bude mať v živote psychické problémy. Takýto archetyp majú ľudia, ktorí sa musia starať o svoju psychickú stabilitu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Sú tu obrazy vašej postavy, ktoré sú doslova nadupané energiou, ktorá je spojená so sexuálnymi predstavami a pocitmi.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu planéta Venuša, ktorá pôsobí divoko na sexuálnu fantáziu.

Snová astrológia
Skúmam snovú pamäť. Všetko je zahustené sexuálnymi predstavami. Treba zasiahnuť do snového procesu. Sexuálny život vediete v snovom stave. To som ešte nediagnostikoval. Nutné terapie.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Postava Francúza, ktorý sa venoval iba sexu a radovánkam. Upil sa a usexoval.

Pôrod
Ťažko ste išli na svet, tlaky stien na vaše telo boli silné a spôsobili, že máte strach z osobného kontaktu s inou osobou hlavne v intímnych chvíľach.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov v ranom detstve na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: do vašej fantázie. Povrchová vzrušivosť: je zvnútra vás, nie zvonka. Pohlavná vzrušivosť: na sny. Citová vzrušivosť: vlastná nahota. Veľmi komplikovaná sexualita.

Traumatické udalosti
Nad vašou hlavou sa objavili točivé kruhy. Naznačujú, že svojou sexualitou robíte traumatické situácie iným.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Saša Pueblo

Pridaj komentár