A 302 – Túžba vedieť o sebe viac – 2005-01-29 19:26:32


Asi tak pred rokom som bola uplne ina osoba ako som teraz. Spoznala som jedného človeka, ktory na mna urobil hlboky dojem. Jednoducho len som chcela napisat, ze tento clovek zmenil moju osobnost takmer od zakladov.
Kamaratka mi povedala ze som uplne ina – citlivejsia a chapavejsia. A tak som sa rozhodla opytat, alebo mozno dozvediet nieco viac o sebe.

Saša Pueblo – Túžba vedieť o sebe viac – 2005-01-29 19:27:19


Boli ste zvedavá, čo máte vo svojom podvedomí. Myslím si, že máte vnútro prispôsobené na robenie kariéry. Svoju pozornosť obracajte na deti, no nie ako učiteľka. Hnutie, ktoré sa celkovo stará o deti. Založenie vlastnej rodiny si dobre zvážte.

Zdravotný stav
Odporúčal by som vám z hľadiska zdravotného, aby ste sa preliečili čajmi na obličky.

Psychický stav
Aurický obal je pevne ukotvený na fyzickom tele a je predpoklad, že psychicky ste v poriadku.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizujú to obrazy zvedavej osoby, ktorá pokúša osud a robí jej dobre, keď si narobí nepríjemnosti. Druhý obrázok je smutná a zasnená osoba. Ide o dobrú kombináciu typickú pre ženy.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a je bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok sexuálne zvedavej, ale aj hanblivej dievčiny, čo je na váš vek prirodzené.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské ambície, niečo v živote dosiahnuť, kariéra, vzdelanosť. Menej ste vhodná pre rodinný život, deti a sporák.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Je tu klasická schéma a na konci predstava ženy, ktorá má robiť kariéru, prednášať a byť spoločensky aktívna. Na vás záleží, či toto poslanie aj naplníte.

Pred narodením
Matka sa na váš príchod tešila a predstavovala si, že budete zdravá a úspešná. Nabila vás pozitívnou energiou.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Je tu postava, ktorá má rada deti a dokáže sa citovo a rozumovo angažovať. No nie priamo ako učiteľka, to by asi nedopadlo najlepšie.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu silný vplyv Pluta, ktoré vás strháva na dráhu karieristky. Znamenie Barana však váha a stojí na mieste. Saturn sa snaží zvážiť vaše osudové cesty v živote. Venuša je zatlačená do pozadia, aby ste robili kariéru. Znamenie Raka – dokážete využiť svoje schopnosti manipulovať s ľuďmi. Opozícia – váš rodinný život môže byť samá nepríjemnosť. Vhodnejšia je kariéra.

Snová astrológia
Skúmam snovú pamäť. Celkovo sú sny zapriahnuté na riešenie vašich problémov. To je veľká úspešnosť.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu osoba, ktorá za Rakúska – Uhorska robila kariéru a mala na polícii vplyv, jej osobný život bol rozpadnutý.

Pôrod
Doslova ste sa hrnuli na svet a mali ste chuť oznámiť svetu: „Tu som“.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov v ranom detstve na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na poriadnu mužskú silu. Silná vášeň. Citová vzrušivosť: na rozprávky a deti.
V zásade dobré sexuálne podvedomie pre partnerský život. Tak isto city smerom na deti. No nie rodina.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy sú drobné bodky. Traumu vám spôsobuje zlý vzťah matiek k deťom.

Duchovná úroveň
Je dobrá a budete ju vedieť ovládať pre dosiahnutie úspechu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár