Môj problém ma už roky trápi a neviem si s ním poradiť. Cítim sa stále taká unavená, slabá, stále som chorá. Každá chrípka sa ma chytí. Mávam často migrény a problémy s trávením. Je to stále horšie a horšie. Skúšala som to u lekárov, u masérov, zmenou stravy/som vegetariánka/, cvičením, ale akoby to bolo také začarované. Strácam už pomaly nádej, že sa z toho niekedy dostanem.

Veštecky som sa pozrel, ako ste na tom zdravotne. Máte na mnohých miestach tela zásadné zmeny. Hlavným problémom je tuk tela, ktorý produkuje nežiaduce látky a tie devastujú celý organizmus. Tak isto pečeň nepracuje ako má.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesto nie je.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Celkovo veľa slabých miest v kostnej dreni. Poškodenie ide z tuku tela. Nežiaduce modifikácie tukových buniek a produkcia až 10 000 nežiaducich chemických látok idúcich do tela.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabšie miesta: zanesený povrch krvných vlásočníc. Príčinou je lepok, ktorý sa nachádza v múke a výrobkoch z nej. Mali by ste sa stravovať bezlepkovovu stravou.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy v poriadku. Najslabšie miesto: nervové dráhy v mozgu. Drobné poškodenia. Nežiaduce pôsobenie tuku a tukových buniek, ktoré prešli zmenami.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 72, čo je už bežiaca chorobnosť, pravdepodobne už aj lekársky diagnostikovateľná. Príčinou chorobnosti je uloženie toxicity a poškodenie lymfatických uzliniek na lymfatickom riečišti. Lymfatický mok je ako vodička bez účinnosti.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo štítnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Bunky štítnej žľazy sa pozmenili k pasivite a letargii. Treba hľadať náhradnú tvorbu v tukových bunkách, ale tie sú v zlom stave. Odhadujem, že štítna žľaza potrebuje vyššiu dávku hormónov. Konzultovať u lekára. Ostatné hormonálne žľazy v poriadku.

Diagnostika tráviacich žliaz: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto: žalúdok a možná tvorba vredu na ľavej strane. Biela múka – nežiaduca alergická reakcia. Mlieko žalúdok netrávi, ani konzervačné látky v potravinách. Zloženie tráviacich štiav je pozmenené. V bunkách žalúdka sú nežiaduce zmeny.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 100. Pečeň je rozdrobená na kúsky. V bunkách je pozmenená činnosť. Nedostatočná produkcia.

Diagnostika imunitná: obidve imunity sú silné a dostatočné.

Pridaj komentár