A 111 – Únava, bolesti brucha a chrbta –2004-05-26 15:30:29


Najviac ma trapi unava,
bolesti v lavej casti brucha a chrbta, a takisto mam dojem, ze som sa
ocitla v zacarovanom kruhu, neviem, co od zivota chcem, kam patrim.

Saša Pueblo – Únava, bolesti brucha a chrbta –2004-05-26 15:31:48


Zdravotná diagnostika
Celková zdravotná diagnostika: pri diaľkovom vcítení sa do vášho zdravotného stavu pociťujem oslabenie celej imunitnej reakcie organizmu a všade zvýšené množstvo baktérií a vírusov, ktoré organizmus ťažko likviduje.
Reiki diagnostika: v každom orgáne pociťuje slabé zosávanie bioenergií, ktoré naznačuje na disharmonické miesta.
Diagnostika kyvadlom: nevykazuje žiadne poškodenie orgánov v tele.
Diagnostika Silva: chýba vám poriadny kontrolný systém toho, čo sa vlastne deje vo vašom organizme. Tiež je pasívny systém údržby a opráv. Na veľa miestach vášho organizmu sú demolačné čaty, ktoré vaše orgány deštruujú. Prehnané vyživovanie orgánov a to im škodí. Oslabené vyživovanie do svalov. Všetky tieto skutočnosti naznačujú na problémy v nervovej sústave, ktorá je slabo vyživovaná a pasívna.
Diagnostika dvojníkom: navodzujem si pocit, že sa môžem prechádzať po vašich orgánoch. Vedie ma to do oblasti mandlí, kde je príliš ticho, tak isto do oblasti spánkových lalokov, sleziny, detskej žľazy, k obličkám a slepému črevu. Toto sú najdôležitejšie centrá imunitného systému tela. Všade vládne pasivita a hlboký spánok.
Diagnostika totemovým zvieraťom: mám pocit, že duch zvieraťa požiera vašu slezinu, ktorá produkuje nevhodné látky, ktoré blokujú imunitnú reakciu organizmu. Jednoznačne treba liečiť biochemické pochody v slezine. Nachádza sa na ľavej strane pod pľúcami.
Diagnostika aurického vyžarovania: vytvára sa kríž v oblasti sleziny.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: nepredpokladám, že klasickými lekárskymi vyšetreniami sa dá zistiť zvláštna biochémia sleziny. Saša Pueblo

A 111 – Únava, bolesti brucha a chrbta –2004-06-02 18:17:37


Dakujem za vasu zdravotnu diagnostiku. Postupom casu si stale viac uvedomujem, ze chcem zmenit svoj
zivot od zakladu ak mozete prosim poradte, ukazte mi spravny smer.
Ovlada ma nejaky skryty strach zo zivota, mam pocit, ze sem nepatrim, ako to mam prekonat? Niekedy mam fobiu z ludi,prosim poradte mi, moze to byt nieco z mojej minulosti, kvoli comu nikomu neverim, bojim sa otvorit?
Dopredu vam velmi pekne dakujem za vas cas.

Saša Pueblo – Únava, bolesti brucha a chrbta –2004-06-02 18:18:51


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky uložená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok cintorínov a vecí okolo smrti. Dalej vnímam obraz frontu, bojiska a to, ako s dieťaťom utekáte do tejto oblasti. Skutočne neštandardné obrazy. Je nutné napraviť tieto obrazy na normálne ciele v živote. O povahách píšem bližšie v Psyché škole.
Sexualita povahy
Je klasicky európska uložená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy z vojnového filmu počas druhej svetovej vojny. Tak isto neštandardné.
Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje na klasicky ženské správanie. Charakterizuje to obraz ženy, vojny a dieťaťa. Neštandardné.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v oblasti mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Nachádzam tu černotu, ktorá sa po vyčistení mení na obrazy postáv s náboženským vecami a na konci je postava ženy s dieťaťom. Všetko naznačuje na to, že by ste sa mali venovať náboženským veciam.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre mozgovej. Všade je plno náboženských postáv a krst dieťaťa.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov v strednej oblasti mozgu. Zase sa tu nachádza bioenergetická temnota, ktorá sa dá odstrániť a objavuje sa astrologická planéta Pluto a postava božstva, ktoré sa usiluje pomotať vám osud a nedovoliť, aby ste našli správnu cestu. Treba sa usilovať o napojenie na astrologickú planétu Neptún. Negatívne na vás pôsobí nábožensky činná osoba.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Druhá svetová vojna, Nemecko, rehoľná sestrička, ktorá zachraňovala opustené deti, no vojaci ich pozabíjali. Výčitky svedomia a nekľud jej duše vo vás. Skúste sa pri sviečke a obraze Panny Márie modliť za pokoj jej duše.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na náboženské veci. Povrchová vzrušivosť: na mníšske šaty. Pohlavná vzrušivosť: je strach a uzavretosť. Citová vzrušivosť: k slnečným lúčom ako symbolu Boha.
Traumatické udalosti
Nenachádzam.
Duchovná úroveň
Je vysoká, ideály ľudstva ako morálka, láska, priateľstvo a podobne pre vás veľa znamenajú. Saša Pueblo

A 111 – Únava, bolesti brucha a chrbta –2004-06-19 15:34:20


Pan Pueblo,velmi pekne dakujem za cas, ktory mi venujete. Ked som si citala vas
posledny mail, velmi na mna zaposobil, citim, ze je to tak.V prvom maily ste mi napisali:“Jednoznačne treba liečiť biochemické pochody v slezine“.Mohli by ste mi prosim poradit ako? pripadne navrhnut SAMOLIECBU?

Saša Pueblo – Únava, bolesti brucha a chrbta –2004-06-19 15:35:15


Postup samoliecby.

Šamanská terapia: previesť zasvätenie do bioenergetickej liečby pomocou Reiki.
Talizmanová terapia: kúpte si ľubovoľný kamienok na retiazke v ezoterickej predajni a noste ho jeden rok.
Naturterapia: viac spánku, prírodné lieky na kľudný spánok, zaspávať v pohode. Večer pred spaním si čítať rozprávkové knižky, 3 mesiace každý večer.
Imunitná terapia: prečistiť hrubé črevo, dodať minerály, jesť zemiaky, kyslú kapustu, kyslé mlieko 1x do týždňa. Popíjať kombuchu pol roka.
Antropozofická terapia: čítať knižku F. Bardona Brána k opravdovému zasvěcení.
Zvuková terapia: počúvať rozprávky.
Obrázková terapia: prezerať si obrázky z rozprávkových knižiek.
Feng shui terapia: ísť do prírody a nazbierať rôzne zaujímavé kamene a poukladať ich na nábytok.
Homeopatická liečba: dajte si na noc homeopatiká, ktoré vám doprajú kľudný spánok, 2-3 balenia využívať. Predpíše homeopat.
Patogénna terapia: pod posteľ, kde spíte, si dajte pod chodidlá vystrihnutý kruh z alobalu o priemere 40 cm. Keď si to tam dáte, na začiatok tam ležte aj počas dňa, aby ste si zvykli. Kruh majte pod posteľou 4 mesiace.
Fytoterapia: užívajte rôzne druhy byliniek na preliečenie každého orgánu v tele. Pľúca, srdce, pečeň, slezina, obličky, hrubé a tenké črevá. 1,5 roka.
Nočná terapia: v noci v miestnosti nechajte kvôli vôni rôzne druhy byliniek a hlavne zmesi. Užite lieky na hlboký spánok. 4 mesiace.
Magická terapia: pod posteľ si dajte pred spánkom rozprávkovú knižku a položte na knižku kľúč. 1 mesiac. Saša Pueblo

Pridaj komentár