Mám problémy s imunitným systémom, dlhodobo mi krvné testy vykazujú veľmi nízku hladinu leukocytov, mám neustále problémy s tvorením sa bolestivých áft v ústnej dutine, v posledných pár mesiacoch som spozorovala zmeny v ústnej dutine, celé okolie vo vnútri ústnej dutiny je také akoby hrudkovité, nie zapálené, niekedy mám ráno pocit opuchnutej tváre, liečim sa na štítnu žľazu a tiež mávam gynekologické problémy /časté zápaly/.

Požiadali ste ma po čase, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav (A 456). Tentoraz som vás diagnostikoval na hlbšej úrovni. Stav sa v žiadnom prípade nezlepšil. Problém je na psychickej rovine, v trávení a celkovej podvýžive organizmu. Odporúčam nechať si u mňa vypracovať biochemický profil a psychický profil. Následne vhodné terapie a liečbu.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Najslabšie miesto: oblasti v mieche. Na viacerých miestach sú zavápnené bunky.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Najslabšie miesto: je ich veľa, skoro všade proces zavápňovania.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Najslabšie miesta: sú všade, ukladanie vápenatých usadenín.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Najslabšie miesta: sú na mnohých miestach, ukladanie vápenatých usadenín.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Najslabšie miesta: sú všade, usadeniny vápnika a zavápnenie buniek málo.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy okrem štítnej žľazy. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Znovu proces zanášania buniek vápnikom a iným odpadom.

Diagnostika tráviacich žliaz: kyvadlo neobkreslilo slinné žľazy, žalúdočné žľazy, pankreas, žlčník, tenké a hrubé črevá. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Proces trávenia je poškodený celkovo. Do tela preniká veľa vápnika. Príčinu možno hľadať v nestabilnej psychike a psychickej záťaži. Odpojenie trávenia od centier vo veľkom mozgu, cítiť celkovú podvýživu organizmu a to všade.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány v poriadku okrem pečene, ktorá je disharmonická. Nevyrába, čo má, nedostatok toxických látok a vysoký obsah vápnika uložený kde kade v tele. Aj časť buniek pečene je zavápnená.

Diagnostika psyché: aurický obal je čiastočne vzdialený od tela, aj podvedomé obaly. Zatiaľ nie je potrebná liečba tabletkami u psychiatra, stačia psychoterapie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.