Požiadali ste ma o ďalšie zhodnotenie, ako si vediete v likvidácii aj tých najmenších disharmónií v tele (A 940). Ide to výborne a môžeme začať vytvárať stav bez choroby a disharmonických stavov vôbec. Systém bez chorobnosti stojí viac na sexuálnom pude a chrupavkových systémoch tela. Nie je čo dodať, je to výborné.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Nie všetky chrupavkovité bunky sa delia. Pud sebazáchovy sa už zaujíma o modifikácie buniek chrupaviek. Prikladať na telo drobné kúsky z listu lopúcha.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabé miesto nie je.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa trvácejšie bunky. Biele krvinky sa dobre viažu na detskú žľazu. Imunitná pamäť chce až príliš vápniť staré a čudné bunky. Nechať tak a nezasahovať. Biele krvinky sa zle viažu na lymfatické uzliny. Slabé miesto. Žuvať surové hovädzie mäso a so slinami natierať na telo asi 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto je koža. Vyživovanie koži – koenzým Q 10, pangamín, harmanček. Zmiešať viac krémov na telo a natrieť poriadne hrubú vrstvu. Raz týždenne, spolu aspoň 20 krát.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto sú lymfatické uzlinky. Prikladať na telo kúsky mäsa a šúchať.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto je štítna žľaza. Leukoplast a kúsok zlatej retiazky dávať aj na noc. Možno nosiť zlatú retiazku aj počas dňa. Namočiť krk a šúchať zlatým prsteňom alebo retiazkou. Pár kvapiek moču na krk. Urobiť hustý cukrový roztok z hnedého cukru a pomaličky kloktať aspoň pol hodinu. Roztok vypľúvať. Stav sa zlepšuje.

Geriatrická diagnostika tráviacich žliaz: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto sú hrubé črevá. Pokračovať v terapii s huspeninou na oblasť žalúdka a pod žalúdok. Nezanedbávať, raz týždenne, spolu aspoň 8 krát.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo. Tvoria sa modifikované blanovité bunky a prenikajú všade, kde sa dá. Pud sebazáchovy je spokojný.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Pud sebazáchovy je spokojný. Slezina je čistá a v poriadku. Najslabšie miesto je srdce. Oblasť srdca natierať zľahka D vitamínom a prikladať šupinaté ryby – obklad aspoň 4 krát.

Geriatrická strava cez kožu: šúchať telo chlebom alebo koláčikmi. Huspenina cez kožu, med, varená sója, strukoviny, hrachová kaša. Všetko naraz raz do týždňa. Naklíčené semiačka šúchať o kožu. Pud sebazáchovy chce takto dostať do tela užitočné látky.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: kyvadlo ho detailne obkreslilo. Dvojitá až trojitá mriežka. Všade plno vakcinačných látok. Pripravené zabiť každú nežiaducu baktériu. Pud nechce nič. Slabšie miesto je hnedý tuk hrudníka. Riešiť cez chrupavkovité bunky. Terapia: prezerať sexuálne obrázky a čo najmenšie drobnosti až do zrnka prachu na nich vnímať. Trvalo a pravidelne.

Geriatrická strava: hlavne surové hovädzie mäso ako biftek a malé dávky všetkého. Nejesť veľa a neprežierať sa, iba malé kúsky všetkého. Delená strava.

Geriatrická diagnostika psyché: pud sebazáchovy ste pustili detailne do tela. V noci mu robíte cestu a nebránite mu pracovať.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku tvoríte 140 000 užitočných látok, čo je ďalšie napredovanie.

Geriatrická diagnostika maternice: pracuje sa na genetickej zmene buniek. Šúchať telo karafiátmi z kvetinárstva. Vždy najskôr opláchnuť a poukladať na telo. Nie šúchať, iba uložiť raz do týždňa. Tak isto kúsky orchideí priložiť cez papierovú vreckovku.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Sú vytvorené na 100%. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „slimák“: sa tvorí v tuku ako faktor starostlivosti o kožu.
Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „mriežka : má sa tvoriť v hnedom tuku. Ide o posilnenie imunity voči mikroorganizmom. Sú vytvorené na 100%.

Modifikácia tuku „magnetické E“: dovoľuje trvalé spaľovanie tuku. Sú vytvorené na 50%. Na telo prikladať hliníkovú fóliu, magnety a rozkmitanú ruku.

Pridaj komentár