Som smutná vo vnútri, navonok veľmi nie. Často plačem. Neviem sa tak s nadhľadom vyrovnať so starosťami. Vždy mi to dlhšie trvá. Mám pocit, že mám smolu, mávam depresiu.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Idete do obdobia po 40-tke, organizmus už funguje ináč. A pokiaľ ste rozumná, tak sa začnete aktívne zaujímať, čo sa deje v organizme, aby ste zastavili nebezpečné trendy. Odporúčam, aby ste si dali vypracovať hlbší profil – geriatrický, biochemický, psychický a čo sa deje vo vás počas noci. Hlavne zmeňte životný štýl a začnite sa starať o zdravie aktívnejšie.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Najslabšie miesta sú ganglie lymfatického riečišťa. Ganglie sú drobné neurónové oblasti, ktoré vykazujú stresové zaťaženie. Chaos a životný zmätok.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začiatok chorobnosti. Najslabšie miesto: pasívnosť a nedostatočná tvorba bielych krviniek.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto nie je.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy tela. Stupeň chorobnosti je 40, čo je disharmonický stav. Najslabšie miesto: nervový kmeň v strednom mozgu. Nedostatočne hlboký spánok spôsobený psychickým zaťažením.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo, ale neobkreslilo lymfatický mok. Skoro žiadna a slabá produkcia v pečeni. Najslabšie miesto: pečeň.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo činnosť všetkých hormonálnych žliaz. Slabé miesta sú vo všetkých hormonálnych žľazách. Celkovo nedostatočná tvorba hormónov. Príčina: extrémne prudká činnosť žliaz počas noci a zvýšená spotreba. Zlý spánok.

Diagnostika tráviacich žliaz: kyvadlo neobkreslilo slinné žľazy, žalúdočné, pankreas, žlčník, tenké a hrubé črevá. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť. Nežiaduce mikroorganizmy od zvierat. Celková podvyživenosť organizmu.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány okrem čriev a pečene. Stupeň chorobnosti pečene je 100, no zatiaľ sa lekársky pravdepodobne nebude dať zistiť. Príčinou chorobnosti je mikrobiálne eldorádo. Riziková oblasť.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočná na všetkých úrovniach. Nežiaduce bunkové zmeny sa hromadia v lymfatických uzlinách a riečišti. Tak isto je v týchto oblastiach hromadenie glukózy. Organizmus ešte stíha likvidovať nežiaduce bunky, ale dokedy, to nevie nik. Riziková oblasť. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo poškodená a nedostatočná. Nie je prísun bielych krviniek do lymfatických uzlín. Zatiaľ je bunková odolnosť voči mikroorganizmom dostatočná. Príčina je v pečeni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.