Před dvěma lety, jsem se „zbláznil“. Diagnózu mi buď nikdo nesdělil, nebo si ji nepamatuji. S odstupem bych řekl, že toho na mě prostě bylo moc. Tak začala má ambulantní léčba. Po neúspěšném pokusu o sebevraždu jsem se dostal do psych. léčebny, kde jsem strávil asi 14 dní. Problém je v tom, že jim nevěřím, že šlo o „halucinace“ a „utkvělé představy“.Mám pocit, že stejně nebudu nikdy „klidně spát“, dokud si nedokáži, že svět je skutečně „jiný“ (jak možná cítím, možná chci) než jaký je mi prezentován. Rád bych od Vás doporučení a to buď přijmout, že se jedná o „utkvělé představy“, nebo postup (seřazený seznam literatury a cvičení), kterým bych mohl své schopnosti „odemknout“. Nakonec je to ale naprosto na Vás, jak mi odpovíte.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. V žiadnom prípade nie ste duševne chorá osoba. Iba máte netradičné vedomie v kategórii UFO kontakt, špiritizmus a túlanie sa v kozme. No UFO kontakt vás prerástol a stále viac ovláda vašu psychiku. Strácate ľudský rozmer správania sa.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Žiadne vážnejšie choroby alebo poškodenia.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Ste netradične usadený v bunkách svojho tela. Teda inak povedané spadáte do kategórie ľudí, pre ktorú sú charakteristické kontakty s UFO. Bunkové vedomie vám dovoľuje psychický kontakt s organickým životom v kozme. Realizovali ste niekoľko takýchto kontaktov. Vo vnútri vás je jeden objekt UFO. Pod objektom tu treba rozumieť zhluk energií a informácie v ňom uložené. Tieto objekty možno vidieť iba veštecky. Samozrejme, že tieto UFO kontakty na organický život v kozme majú aj svoje neblahé následky na čudné správanie sa. Ale nemožno vás považovať za duševne chorú osobu. Iba vašu psychiku ovláda UFO objekt a príliš ste sa navzájom prepojili s odtlačkom organickej hmoty v sebe. Začínate sa viac správať ako mimozemšťan a strácate ľudské správanie. Cez bunkové vedomie tiež prenikáte do sveta mŕtvych spomienok, ktorý zostáva okolo nás po smrti ľudí a zvierat, ale aj organickej hmoty v kozme. Vy intenzívne prenikáte do tohto sveta špiritizmu. Ste tam ako doma, ale neviete sa vracať do bežnej ľudskej psychiky. Ste schopný postrehnúť celú škálu sveta mŕtvych. To je výnimočné. Tak isto prenikáte hlboko do svojich spomienok v hlave a často sa v nich strácate a neviete cestu naspäť do reálneho sveta ľudí. Na dôvažok máte schopnosť prenikať psychicky do reálneho astronomického kozmu a to neuveriteľne ďaleko vďaka UFO odtlačku, ktorý máte v sebe.

Úprimne sa čudujem, že ešte nie ste v blázinci. Toto všetko by zložilo aj koňa. Jednoducho vám chýbajú znalosti o tom, kde psychicky prenikáte a čo tam robíte. No je zaujímavé, ako si dôsledne chránite sny a v noci intenzívne regenerujete. Je správne cez noc nepodnikať žiadne UFO výlety. Mali by ste sa vzdelať a pochopiť, kde chodíte a čo tam robíte.
Študujte si Kozmos sekciu na stránke. Tiež Plazmatickú školu a naučte sa ovládať kozmické vedomie, UFO vedomie a špiritistické vedomie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.