V tomto príspevku sa chcem zaoberať hlavne hnedým tukom, ktorý sa nachádza v ľudskom tele. V rámci vešteckej diagnostiky sme zistili, že hnedý tuk v ľudskom tele sa môže sa stávať zdrojom rôznych chorôb. A preto je vhodné ho veštecky diagnostikovať, v rámci geriatrického programu upraviť a pozmeniť na zdroj niečoho ako vakcinačných látok v prípade núdze.

Dobre vieme, ako dokáže pud sebazáchovy, ktorý sa nachádza v jednej časti hrubého čreva, obnoviť a uzdraviť oblasti ľudského tela, ktoré sú akútne choré a zdevastované. A tak isto je pud sebazáchovy, ktorý sa dostal pod kontrolu ezoterika vyhrážkami, schopný popracovať na zmenách jednak bieleho tuku a v tomto prípade aj hnedého tuku. Pud sebazáchovy pozmení spoluprácu tukových buniek a usporiada ich do systému bunkových mriežok. Bunky hnedého tuku sa napoja ako keby boli na šachovnici. Následne dokážu vyprodukovať zásobu užitočných látok pre prípad prieniku nežiaducich mikroorganizmov do tela. A to je celkovo výborná vec.

Pud sebazáchovy je prinútený vyhrážkami na mentálnej rovine, aby prenikal do hnedého tuku a pozmeňoval ho. Veštecky v centre fantázie možno vnímať, čo bude požadovať pud, aby ste na seba v rámci terapie zrealizovali. Samozrejme u každej osoby bude pud sebazáchovy pýtať spraviť inú terapiu a tak to má aj byť. Nie je možné, aby pre každú osobu boli rovnaké štandardné terapie.

Záverom tu prinášam veštecky zdiagnostikované prípady jedincov, u ktorých sa niečo dialo s hnedým tukom v tele. Tento veštecký výskum realizovala ezoterička píšuca pod pseudonymom Her Barónka.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ M, 5 ], Afrika, VP, 85 r. , infopole.

V mladosti bol veľmi obézny, málo sa pohyboval, nevládal chodiť, celý napuchnutý. Mal veľké množstvo vodovitého tuku, hlavne okolo pása, zásoby hnedého tuku okolo členkov, na stehnách, na zátylku, okolo zápästia. Vyzerá to ako pohrebisko, samé „odpadky“ – toxíny z ľadvín, pečene a sleziny. Zlé trávenie. Keď skoro zomrel, srdce bolo obrastené tukom /bielym/ div ho to nezadusilo, na podnet nejakej mladej ženy, ktorú chcel „dostať“ /neskôr sa s ňou aj oženiť/ začal na sebe tvrdo pracovať. Obmedzil hlavne sladkosti /zjedol ich na metráky/. Vynechal mastné, hlavne slaninu a začal cvičiť čosi ako vzpierač, dvíhal najprv malé drevené pne, lebo nič nevládal, postupne zvyšoval kg, veľmi sa pri tom potil, lialo sa z neho ako z vodovodu. Tukový orgán bol stále ako mŕtvy. Od hladu mu bolo zle, tak ho napadlo, že keď nemôže jesť, bude sa obkladať zvonka všetkými potravinami. Príjemné prekvapenie, vlčí hlad postupne mizol, hnedý tuk sa začal „čistiť“, mám pri tom pocit, ako sa v ňom tvorili maličké bodky, z čiernych sa vybielili a napĺňali sa hojivou zmesou. Pripomína mi to granátové jabĺčka, ale trochu iné. Pri cvičení sa blbo poranil, mal otvorenú ranu, do ktorej dostal infekciu. Najprv užíval vnútorne liečivé byliny – riasy alebo také niečo, ale bolo mu z nich zle, tak ich požul, vypľul a takú gebuzinu si dával na ranu. Opäť nastala zmena v hnedom tuku – vznik zapuzdrených guličiek s bodkami, pripomínajú spiace bunky. Celý čas sa obkladal, cvičil,… trvalo mu to asi 3 – 5 rokov, striedavo hore, dole, až nakoniec sa to zastabilizovalo, mal pekne formované štíhle telo, tukový orgán začal pravidelne tvoriť klasické dlhé a prerušované pásy, hviezdičky, granátové jabĺčka, hnedý tuk sa scvrkol???, ale mal tam v zásobe rezervné bunky, ktoré v čase stresov, záťaží sa začali modifikovať. V starobe bol ako vyschnutý papek, ale zdravý ako buk.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 10 ], ZP, Severná Amerika, 65 r., živý.

Obézny, večne chorý, virózy, angíny, hnisavé zápaly ďasien, fistuly. Prienik hnisu cez krvné riečište, cez črevá a lymfy, postupne do celého tela. Tvorba útvarov v hnedom tuku, miestami husté zhluky tmavé až čierne. Zastavená činnosť, tukový orgán ide do – 2 500, telo zaplavené toxínmi. Hnis – priesak aj do tuku, veľké % do hnedého tuku. Dotyčný letargický, „otrávený“. V hnedom tuku sa tvoria rôzne čierne geometrické útvary. Podstúpil silnú antibiotickú viacnásobnú liečbu na odstránenie hnisu. Nastalo zlepšenie stavu, ale to boli iba potlačené symptómy. Dostal sa do rúk lekára, ktorý sa zaoberal aj alternatívnou medicínou, mal zvýšenú intuíciu, rád aj experimentoval. Nakoľko antibiotiká zasýtili všetky bunky, v hnedom tuku prestali byť účinné. Lekár navrhol liečbu zvonka vo forme mastí a krémov, spočiatku ako antibiotiká, neskôr ich úplne vysadil a nahradil homeopatikami vo forme práškov a macerátov na natieranie cez kožu. Začalo to zaberať, v hnedom tuku prebieha modifikácia, je to ako sklad náhradných buniek, tvorba útvarov ako včelí plást. Začal športovať – behať, plávať, nastala tvorba hviezdičiek, prerušovaných pásov, špirál. Ale keď ochorel, všetko „padlo“ . Hnedý tuk v menšom rozsahu zhlukoval toxíny , ktoré sa zapuzdrovali. Opäť natieranie, zlepšenie, teraz sa z hnedého tuku transportovali drobné guličky do jednotlivých orgánov.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 13 ], VP, Zadná India, infopole, 81 r.

Silne veriaci, jogín, chudý. V detstve abnormálne tučný, metabolizmus chaotický, rozbitý. Problémy sa zhoršili v čase dospievania, hormonálny systém tiež zlyhával. Priberal a priberal, hoci robil všetko, čo bolo možné. Vodovitý tuk výrazný, biely tuk „bez života“, hnedý tuk – mal tam rezervoár spiacich buniek, je to husté, nevedeli naštartovať. Zhoršenie stavu aj psychického, dusenie /až záduch/. Zaľahol a prepadol depresiám, chcel zomrieť. Vtedy sa v hnedom tuk začali aktivizovať spiace bunky, ale stále opatrne a mdlo. Psychika – mŕtvy človek. Prežil pár menších kómatických stavov, to ho nastrašilo, priam ním zalomcovalo. Pozviechal sa, začal sa najprv modliť, aby mal silu, guráž všetko zvládnuť. Pocit akoby sa napojil na biele anjelské sféry, začal s nimi spolupracovať. Nariadili mu pohyb, kyslíkovú kúru, zvyšovanie záťaží, fyzickú aktivitu, hladovku, potom obklady zo zhnitého mäsa, chlieb namočený v liehu, šúchanie tela kameňmi /ako peeling/, natieranie žĺtkom, olejmi, mlátenie paličkami, sia tsu,… Tukový orgán zabral, vodovitý sa minimalizoval, biely tuk vyrábal asi 2 000 – 3 000 látok, z hnedého tuku zmizli čierňavy, spiace bunky sa začali modifikovať na guľovité útvary a cez blanovité útvary sa modifikovali ďalej. Nesedia mi naše modifikácie, nabiehajú mi rôzne trojuholníky.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ R, 9, 10 ], VP, Antarktída, infopole, 80 r.

V mladosti čulý, vitálny športovec, zdravý, bez problémov. Doslova sa vytešoval zo života. V 40. rokoch banálne prechladol, ale nachytal nejaký vírus do stien hrubého a tenkého čreva, vyzerá to ako „červotoč.“ Sprvoti nemal vážnejšie problémy, ale postupne začal byť unavený, malátny, len posedával a polihoval. Trvalo to asi 2-3 roky, stále iba také nič. Nevenoval tomu pozornosť. Pri istom veľkom posedení /vyzerá to na kar/, mu došlo náhle zle, zvracal, triaška, mdloby, mysleli si, že prehnal alkohol a jedenie, ale keď sa stav stále zhoršoval, vzali ho do nemocnice na kompletné vyšetrenie, ktoré ho vystrašilo, lebo sa v ňom rozmnožili drobné iba pod mikroskopom viditeľné parazity-červíky? V podstate to mal všade – v koži, svaloch, orgánoch a hlavne v tuku, tam sa to kotilo a kotilo. Podstúpil všetky možné detoxikácie, nabieha mi informácia o odčervení ako u zvierat, ale ani to nepomáhalo. Hnedý tukový orgán bol nasiaknutý a doslova „tvoril“ ďalšie útvary, ktoré mi pripomínajú červíkov. Fuj, hotový cintorín zdochlín. Nič mu nepomáhalo, takže to vzdal a chcel zomrieť. Opil sa do nemoty a taký slabý spadol do mláky, či bahna? Nikto nevedel, kde je, vlastne ho už ani nehľadali. Po asi 2-3 dňoch sa prebral z delíria a taký zabahnený sa dovliekol do nejakej diery, zahrabal sa do lístia a čakal na koniec. Zbytočne, lebo sa začal cítiť lepšie, hlad a smäd ho vyhnal medzi ľudí. Spoznal sa s miestnym čudákom, ktorý sa ho ujal, začal ho kŕmiť hubami, červami, aj to na neho natieral. Chlapík sa pozbieral, ale aj keď sa mu stav zlepšil, tie „červíky“ mal všade, iba boli modifikované na iné útvary, akoby zapuzdrené. Hnedý tukový orgán ich uskladňoval. Kým sa držal striedmosti bol v norme, lenže začal piť a prejedať sa, žral všetko krížom – krážom, bol divoký, agresívny, opäť sa rozmnožili, až nakoniec na to zomrel. Neviem to ináč vyjadriť ako „zhnil“.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 13 ], VP, Zadná India, infopole, 48 r., černoch.

Narodil sa ako syfilitické dieťa. Trpel na hnisavé, vredovité, mokvajúce rany po celom tele. Bol aj retardovaný a vykrúcalo ho ako paragraf. Biely tuk takmer nemal, hnedý tuk bol doslova naliaty, tvorili sa v ňom zhluky čiernych paličiek a guličiek, bolo toho veľmi veľa. Tvorba sa zvýšila, keď sa napichol na špinavý hák, dostal infekciu /cítim na tom háku výkaly zo zvieraťa/. Množstvo baktérií stúplo o 50%, celý bol otrávený. Napadlo mu to najprv pečeň, slezinu, potom črevá, obličky. Z hnedého tuku sa to priam valilo do týchto orgánov. Nakoniec zomrel, lebo mu nefungovalo už vlastne nič. Všetko mal otrávené.

6. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 10 ], ZP, Severná Amerika, 50 r. žena.

Umiera na otravu, na toxíny. Najprv jej tukový orgán pracoval úplne normálne, vyrábal asi 2 000 užitočných látok, tvorili sa dlhé a prerušované pásy, hviezdičky, špirály. Pri jednej nehode dostala infekciu, najprv obyčajnú, ktorej nevenovala pozornosť. Ale keď dostala vysoké teploty, naľakala sa a začala sa liečiť antibiotikami, ale stav sa jej ešte viac zhoršil, akoby sa v nej začali rozmnožovať. V hnedom tuku plesne – huby, vítrusy hubovitého pôvodu. Skúšali na nej všetky možné dostupné spôsoby liečenia, lieky, klystíry, detoxikácie, nič nepomohlo. V hnedom tuku sa vyrábali zhluky zapuzdrených toxínov. Keď opäť nachytala prenosnú kožnú chorobu, imunitný systém zlyhal, slezina, pečeň zdevastovaná, hnedý tuk vyrábal asi 2 000 – 5 000 toxických látok. Zomrela – vyzerá to, ako keď sa niekto utopí, je naliaty vodou, tak táto osoba bola doslova „prepitá“. Hnedý tukový orgán ju zadusil. Medzičasom mi zomrela. /Môže byť?/.

7. Zemepisná šírka a dĺžka [ O, 14 ], ZP, Ohňová Zem, infopole, 52 r.

„Pilot“, ale nelietal v lietadlách, akoby lietal v balóne. Cestovateľ, bádateľ, zberateľ, vykopávky, lebky, hroby, priam sa v tom vyžíval. Trópy, prales, hady, uhryznutie jedovatým hmyzom. Ťažká infekčná horúčka, delírium, kómatický stav. Všetky orgány zničené, hnedý tuk – cítim tmavú hmotu, je to ťažké, husté a zároveň akoby lepkavý sliz. Nabieha mi informácia, že sa pri tých vykopávkach nakazil mŕtvolným jedom. Zomrel vlastne na otravu. Tak ako náš biely tuk tvorí veľké množstvo užitočných látok, v tomto prípade to funguje v hnedom tuku presne tak isto, ale devastačne – toxicky.

8. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, 4 ], VP, Afrika, 38 r. infopole.

Leboun, zvláštne schopnosti, pulzuje mi, uniká akoby ma niekto predbehol a uchmatol mi ho. Je to tak, pulzuje a je vykradnutý. Škoda.

9. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 9 ], VP, Sibír, 59 r., infopole.

Najprv úplne normálny, zdravý bez problémov. Asi v 30. rokoch veľmi prechladol, dostal virózu. Nevšímal si to. Začal mať kožné problémy, nič sa mu nehojilo, každú chvíľu bol chorý, začal aj vykašliavať – najprv hlieny, neskôr aj krv. Vyšetreniami mu zistili baktérie, ktorými mal zatoxikované celé telo. Imunita skoro žiadna, tukový orgán zlyhal, skôr pocit prepnutia do hnedého tuku, tvorba toxínov, zvyšuje sa tvorba baktérií, tvorba hubovitých útvarov / stále mi nabieha hríb – podhubie?/, vítrusy, toto je obrazné vyjadrenie toho svinstva, čo mal v hnedom tukovom orgáne. Chorel, nič mu nepomáhalo, až nakoniec zomrel /premnožené toxíny, baktérie/.

Pridaj komentár