Chcela by som trochu pokročiť aj na duchovnej ceste. V minulom psyché profile (A945) ste mi písali, že pred klinickou smrťou som bola usadená v mozočku a že vo výnimočných prípadoch to človeku zostáva – zostalo mi to, alebo zmizlo? Zatiaľ som na úrovni upratovania snového archívu. Aspoň sa snažím, neviem, či to robím dobre. Tiež sa programujem pred spaním podľa vašich článkov a prednášok. Potrebovala by som, aby sa konečne v mojom živote niečo zlomilo a fakt by som chcela zažiť pocit, že som dieťa šťasteny.

Požiadali ste ma, aby som znovu veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Potešilo, že ste sa napojili na svoje podvedomie a začínate žiť duchovne. Verím, že v tomto trende budete pokračovať naďalej.

Zdravotný stav
Bol hodnotený osobitne a neustále sa zlepšuje.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Dlhodobo štandardný psychický stav. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si hľadá cestu do svojho podvedomia a usiluje sa žiť aj duchovne.

Povaha
Ste psychicky usadená vo veľkom mozgu. Tu sú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. Charakterizuje to obrázok osoby prenikajúcej do sveta mŕtvych spomienok teraz už na základe ezoterických poznatkov. Skôr ako foto turista, ktorý rešpektuje svet mŕtvych. Ničoho sa nedotýka a nič zo sveta mŕtvych nechce. Cítiť stabilizáciu aj v tejto oblasti duchovna. Cez šedú kôru veľkého mozgu robíte 1. duchovnú cestu. Otvorili ste si aj druhú duchovnú cestu cez stredný mozog. Otvorili ste si cestu do snového archívu a usilujete sa spraviť v tejto oblasti štandardný poriadok. Charakterizuje to obrázok veľkého upratovania. Do ostatných 5 neurónových oblastí ešte neprenikáte.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo všetkých 7 neurónových oblastí, čo je veľmi dobrý výsledok. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá začala mať svoje telo a dušu eroticky rada. A všade vnímať erotické prepojenie so svojím podvedomím. Sexus centrum je vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá prijala túžbu svojho podvedomia venovať sa duchovnu a dať si do poriadku aj pracovné veci. Čo je dobrá tendencia. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: na duchovno. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: vlastná duchovnosť.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivé odtlačky anjelských sfér. Nezaručovali úspech, ale iba radosť zo života a robiť si veci po svojom. Meditáciou ste sivé sféry vymenili za biele. No to je iba jeden z krokov k úspešnosti. Zatiaľ rady anjelských sfér nechcete počúvať a dupľom sa im podriadiť. Silné tendencie robiť si veci po svojom. To nie je cesta k úspechu. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Aj tu sa udiali zmeny, čo je prirodzené, pokiaľ človek po tom túži. Obal túžby obsahuje záujem o duchovno. Mozoček obal obsahuje túžbu venovať sa duchovnu, ale podľa rozumných zákonitostí. Rodostrom obal obsahuje túžbu nadväzovať na duchovné tradície svojich predkov. Dieťa obal obsahuje túžbu usporiadať si život inak ako doteraz. Možno aj návrat domov. Zviera obal obsahuje túžbu venovať sa šamanstvu vážne. Eros obal obsahuje túžbu venovať sa zvládnutiu sexuálnych energií. Šaman obal obsahuje súboj so starým spôsobom života a novými možnosťami. 7 obalov spolu obsahuje všetko o anjelských sférach. Všetko možno charakterizovať vnútorným súbojom medzi starým spôsobom života a novými tendenciami. Začína prevládať tendencia návratu na Slovensko. Nová práca, duchovné možnosti. Vytvára sa vnútorný spor o to, čo bude v budúcnosti.

Aura
Máte na duchovnej ceste zvládnuté dva aurické obaly a to auru okolo hlavy z veľkého mozgu a auru okolo celého tela zo stredného mozgu. Aura obal obsahuje magma záznamy o šťastí a úspechu.

Mikrosvet
Rozrezonovali ste si membránové útvary v tele a otvorili ste si cestu do buniek. Čo je 7. duchovná cesta vedúca k UFO ezoterike.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Už nejdete proti svojmu podvedomiu, ale dokážete rozdeliť svoj čas na duchovno, terapie a bežný život.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Prenikli ste vedome do svojich snov a dávate ich postupne do poriadku. V noci musí prejsť údržba a liečba organizmu, upratanie psychiky, riešenie životných problémov a potom duchovné aktivity. Ešte stále vás ovládajú staré snové pochody, ale už to nemá takú silu.

Hviezdy, šťastný osud
Posilniť svoje duchovno a začať sa chovať vo vonkajšom svete triezvo a realisticky.

Pridaj komentár